Mini Mayfair, Mini Camden

Lietuvą pasiekė jubiliejiniai „Mini“ automobiliai

MINI Camden_MINI Mayfair_09_16

Nuo šiandien, Lietuvoje pristatomi penkiasdešimto „Mini“ jubiliejaus proga pagaminti naujieji Mini Mayfair ir Mini Camden modeliai. Jubiliejiniai automobiliai visą savaitę bus eksponuojami oficialaus „Mini“ atstovo „Krasta auto“ salone Vilniuje, rašoma pranešime spaudai.

Naujuosius Mini 50 Mayfair ir Mini 50 Camden bus galima rinktis iš dviejų benzininių variklių -128 kW/175 AG, 88 kW/120 AG – ir vieno dyzelinio – 80kw/110 AG. Moderni Mini valdymo ir stabdymo technika šiems modeliams suteikia judrumo, kuris dera su ekonomiškomis degalų sąnaudomis, priklausomai nuo variklio tipo siekiančiomis nuo 3,9 iki 6,2 l/km. CO2 emisijos neviršija 149 g/km.

Pirkėjai, įsigydami vieną iš jubiliejinių MINI modelių, prie įprastos keleivių saugumą ir patogumą užtikrinančios komplektacijos galės pasirinkti ir įvairią papildomą įrangą nuo lietaus jutiklių iki automatinio stiklinio stoglangio.

Šeštadienį, rugsėjo 19 d., jubiliejiniai „Mini“ modeliai taip pat bus pristatomi ir Vilniaus KultFlux paviljone prie Mindaugo tilto. „Susirinkusiems „Mini“ klubo nariams ir visiems kitiems šio angliško automobilio gerbėjams visą dieną čia bus organizuojami įvairūs žaidimai bei pramogos. Taip pat visi atėję apžiūrėti naujųjų „Mini“, turės galimybę ir patys išbandyti „Mini“.

Riboto kiekio (limited edition) Mini 50 Mayfair ir Mini 50 Camden modeliai Lietuvoje kainuos nuo 83,3 tūkst. litų.

MINI Mayfair_inside_09_16

Mini 50 Mayfair salono vidus.

MINI 50 Camden _inside_09_16

Mini 50 Camden salono vidus.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt kontaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.