Saugumas

Motociklininku būti yra pavojinga

moto11_16Australijos kelių avarijų komisija (Transport Accident Commission, TAC) pradėjo rodyti socialinę reklamą, kurioje pasakojama apie pavojus, kurie keliuose tyko motociklų vairuotojų.

Reklaminis klipas vadinasi „Pasivažinėjimas“ („The Ride“). Jame iš motociklo vairuotojo pozicijos rodomos visos rizikos, kurios jo laukia. Klipo kūrėjai norėjo parodyti ir tai, kaip galima tas rizikas bent šiek tiek sumažinti.

Nepriklausomų tyrimų duomenimis, motociklo vairuotojo tikimybė patekti į autoavariją ar kitaip nukentėti keliuose yra 38 kartais didesnė, negu automobilio vairuotojo.

<object width=“425″ height=“344″><param name=“movie“ value=“http://www.youtube.com/v/yr4nDgdNc4Q&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&hl=ru_RU&feature=player_embedded&fs=1″></param><param name=“allowFullScreen“ value=“true“></param><param name=“allowScriptAccess“ value=“always“></param><embed src=“http://www.youtube.com/v/yr4nDgdNc4Q&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&hl=ru_RU&feature=player_embedded&fs=1″ type=“application/x-shockwave-flash“ allowfullscreen=“true“ allowScriptAccess=“always“ width=“425″ height=“344″></embed></object>

www.auto-bild.lt

Šaltinis: auto.utro.ru, Youtube

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.