„Toyota“ pristatė koncepcinį 4 durelių iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį


2012 m. sausio 10 d. Detroite, Jungtinėse Valstijose, sausio 9-22 d.1 vyksiančioje 2012 m. Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje (angl. „North American International Auto Show“, NAIAS) „Toyota Motor Corporation“ (TMC) pristatė iš tinklo įkraunamą hibridinį koncepcinį automobilį „NS4“. „NS4“ yra naujos kartos ketverių durelių ekologiškas pažangios technologijos ir įdomaus dizaino automobilis.
Automobilis sukurtas 2015 metams, kai, TMC manymu, ekologiški automobiliai jau nebebus naujiena. „NS4“ pasižymi išskirtiniu ekologišku našumu, saugumu ir komunikacijos technologija, siejančia žmones, automobilius ir infrastruktūrą.  „NS4“ modeliu sukuriami nauji aukščiausi subalansuotos dizaino kokybės, dinamikos ir rafinuotumo standartai.

NAIAS parodoje, „Toyota“ prekės ženklo skyriuje taip pat demonstruojami hibridiniai „Prius“ šeimos automobiliai. Šią šeimą sudaro „Prius“, iš tinklo įkraunamas hibridinis „Prius“, „Prius v“ ir „Prius c“. Taip pat eksponuojamas koncepcinis naujos kartos kuro elementais varomas sedanas „FCV-R“.

Automobilio apžvalga

„Toyota“ prekės ženklo hibridiniams automobiliams būdingas trikampis siluetas, kurio motyvais sukurtas įdomus ir jaudinantis „NS4“ dizainas, pabrėžiantis žemą automobilio svorio centrą.

Automobilyje sumontuota siaura lango atrama, todėl matomumas yra geresnis, tačiau išlaikoma puiki apsauga susidūrimo atveju. Automobilio proporcijos dailios, aerodinaminės charakteristikos puikios, į jį lengva įlipti ir išlipti.

Šis automobilis pagamintas taip, kad važiuotų kaip sportinis, bet sunaudotų itin mažai kuro, kaip numatyta 2015 metams.

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.