Speciali „Aygo“ versija


•    Didesnis sėdynių apmušalų pasirinkimas „AYGO+“ komplektacijoje
•    Speciali „AYGO+“ „Spice Edition“ versija papuošta oranžiniais išorės ir vidaus spalvų deriniais; galima užsisakyti sėdynių apdailą
•    Stipresnis, dinamiškesnis stilius, perteiktas naująja „Toyota“ dizaino kalba „Under Priority“
•    CO2 tarša – vos nuo 102 g/km

Naujuoju „AYGO“ Lietuvoje prekiaujama nuo 2012 m. balandžio mėn. Perkant „AYGO+“ komplektacijos modelį, siūlomas didesnis salono apdailos pasirinkimas. Be standartinių juodos spalvos tekstilinių apmušalų, dabar galima rinktis tekstilinius „Black & Blue“ apmušalus.

Specialios „AYGO+“ „Spice Edition“ versijos kėbulo spalvą taip pat galima pasirinkti – oranžinę „Orange Spice“, su patraukliais oranžiniais išorės veidrodėliais ir durelių rankenėlėmis. Salone spidometras, ventiliacijos angos, garsiakalbiai durelėse ir tachometras papuošti apvaliais oranžiniais apvadais, o sėdynės –tamsiai pilkos bei oranžinės spalvos „Dark Grey & Orange“.

Nauja AM/FM/CD garso sistema turi „Bluetooth®“ sąsają skambučiams su laisvųjų rankų įranga, prie šios sistemos galima prijungti ir valdyti nešiojamą muzikos grotuvą, o jos ekranas – daugiakalbis.

Naujojo „AYGO“ priekis atrodo stipriau ir dinamiškiau. Į akis krinta didelės trapecijos formos grotelės ir paplatintas priekinis buferis. O nauji dieniniai LED žibintai gražiai apipavidalina priekio „Under Priority“ dizainą, suteikdami naujajam „AYGO“ platų profilį ir puikią išvaizdą kelyje.

1,0 litro „VVT-i“ benzininis variklis montuojamas su mechanine 5 greičių dėže arba pasirenkama „MultiMode“ transmisija su pavarų perjungimo rankenėlėmis. Jis atitinka „Euro 5“ standartą ir vartoja labai nedaug degalų – vos nuo 4,4 l/100 km, o CO2 tarša – tik 102 g/km.

Naujasis Europoje sukurtas ir pagamintas „AYGO“ suteikia A segmento vartotojams idealų vairavimo malonumo ir salono erdvumo derinį. Visa tai telpa itin kompaktiškame automobilyje, kurį galima įsigyti už patrauklią kainą, o jo išlaikymas – visai nebrangus.

Pamatykite naująjį „AYGO“ per „Toyota Europe“ kanalą „YouTube“:
Vaizdo klipas apie naują „AYGO“ dizainą: http://bit.ly/wkM90e
Vaizdo klipas apie naujojo „AYGO“ gabaritus ir talpumą: http://bit.ly/ygnu5t
Vaizdo klipas apie naujojo „AYGO“ manevringumą: http://bit.ly/wBlIgY

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.