„Opel Mokka”: užsakymai perkopė 25 tūkst.

Visai nauji „Opel Mokka” modeliai jau spėjo užkariauti klientų prielankumą. Dar prieš pristatant pirmąsias „Mokka“ į prekybos salonus, jų užsakymai jau perkopė 25 tūkst. vienetų visoje Europoje. Didžiausia jų paklausa buvo Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje bei Rusijoje. Pristatydama „Mokka“ modelį, kurį buvo galima užsisakyti jau nuo birželio mėn., „Opel“ tapo pirmasis Vokietijos automobilių gamintojas įžengęs į sparčiai augantį mažos klasės visureigių segmentą. „Mokka“ pasirinkimas prasideda su vienu iš 1,6 l „ecoFlex“, 85 kW/115 AG varikliu, kurios kaina yra 65 553 litų (rekomenduojama kaina Vokietijoje su mokesčiais). Taip pat galima rinktis 103 kW/140 AG benzininį variklį su turbina arba 1,7 l, 96 kW/130 AG dyzelinį agregatą.

„Kartu su naująją „Mokka“ prasidėjo ir naujas etapas mūsų produktų kampanijoje. Toks sėkmingas startas rodo, kad „Mokka“ yra būtent tai, ko reikia rinkai. Šio modelio technologijos, dinamika, ryškus dizainas atitinka mūsų klientų skonį,“ – sako Alfredas E. Riecke, „Opel“ pardavimų, marketingo bei garantinio aptarnavimo vice prezidentas.

Nepaisant nedidelio „Mokka” visureigio 4,28 m ilgio, jame erdviai įsitaiso 5 keleiviai. Šis modelis tęsi „Opel“ pažadą – apjungti patrauklų dizainą, inovatyvias technologijas, moderniausias funkcijas į visumą ir padaryti jas prieinamas daugumai klientų. Be to, „Opel Mokka“ yra montuojamos ergonomiškos sėdynės, sertifikuotos Vokietijos stuburo ligų gydytojų asociacijos AGR („Aktion Gesunder Rücken e.V”).

Visose bazinėse „Mokka” versijoje montuojama vairavimo komfortą ir saugumą didinanti įranga ir tai yra:

elektroninė stabilumo (ESC), traukos kontrolės (TC) sistemos, taip pat pajudėjimo įkalnėn (HSA) bei važiavimo nuokalne pagalbos sistemos (HDC).

Be vien tik priekinių varančių (FWD), „Mokka“ modelyje gali būti montuojama ir visų varančių ratų sistema (AWD). Papildomai užsakoma visų varančių ratų sistema automatiškai prisitaiko prie važiavimo sąlygų ir užtikrina maksimalią visų ratų trauką kai to reikia.

„Mokka“ yra pirmasis iš trijų „Opel“ pristatomų naujienų, su kuriomis kompanija įžengia į naujus automobilių segmentus. Pirmąjį 2013 m. pusmetį debiutuos stilingas, mažasis miesto automobilis ADAM, o kiek vėliau pasirodys ir naujasis kabrioletas.

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.