„Opel” atskleidžia savo naujojo kabrioleto pavadinimą – jis vadinsis „Cascada“

„Opel” oficialiai paskelbė savo naujojo kabrioleto pavadinimą – jis vadinsis „Cascada“. Pavadinimas kilęs iš ispaniško žodžio reiškiančio krioklys ir kaip įprasta visiems „Opel” modelių pavadinimams, baigiasi raide „a”. Jis taip pat perteikia ritmą, dinamiką, grakščią eleganciją, modernumą ir tikrą malonumą važiuojant atviru stogu.
Tvirtos, skulptūriškos, gražiai subalansuotos naujojo „Opel Cascada” proporcijos bei prailgintas siluetas atrodo moderniai ir stilingai. Aukštos kokybės sulankstomas stogas pabrėžia automobilio subtilią eleganciją. Šis modelis skirtas žmonėms, turintiems skonį ir didelių lūkesčių  bei norintiems važiuojant mėgautis atviru dangumi sulankstomo stogo dėka.

Aptakių formų, 4,70 m ilgio, keturvietis visai naujas „Opel” modelis su atviru stogu, bus rimtas varžovas vidutinio dydžio kabrioletų segmente. Tai reiškia, kad „Cascada“ yra susietas su prestižiniais ir klasikiniais „Opel“ kabrioletais, pavyzdžiui šeštojo ir septintojo dešimtmečio „Kapitan“ bei „Rekord“ variantais, labiau nei su pastarųjų dešimtmečių kabrioletų modeliais.

Daugybė modernios įrangos bei funkcijų, esančių naujame „Opel Cascada”, pabrėžia aukšto lygio meistriškumą. Vieno mygtuko paspaudimu aukštos kokybės minkšto audinio stogas gali būti sklandžiai atidaromas net ir važiuojant 50 km/h greičiu.

„Cascada“ tai jau trečiasis visai naujas „Opel“ modelis po „Mokka“ ir ADAM, kurie bus pristatyti šiais metais. Tai įrodo, kad „Opel“ savo produktų asortimentą plėtoja itin sparčiai – per kelis mėnesius  kompanija įžengs į visai naujus automobilių segmentus: mažų visureigių, modernių mažų miesto automobilių ir elegantiškų vidutinio dydžio kabrioletų. Vis tiktai, plačiai auditorijai naujas kabrioletas nebus pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje („Mondial de l´Automobile”). Čia savo premjerą  pažymės naujas „Opel ADAM“. Naujojo  „Opel Cascada“ prekybos pradžia numatyta 2013 m. pradžioje.

Kontaktai

ĮDOMIOS NUORODOS

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.