„Automotive news europe” skyrė „2012 Eurostars” apdovanojimus

Žurnalas „Automotive News Europe” skyrė „Eurostar” apdovanojimus „Renault-Nissan Alliance” generaliniam direktoriui ir valdybos pirmininkui Carlosui Ghosnui bei „Renault” Eurazijos regiono valdybos pirmininkui ir vykdančiajam direktoriui Rusijoje Bruno Ancelinui.

Carlosas Ghosnas geriausio grupės generalinio direktoriaus apdovanojimą gavo už sėkmingai vykdytą tarptautinę strategiją sparčiai augančiose rinkose, euro zonai kenčiant nuo didelių prekybos nuosmukių. 2011 metais 43 proc. „Renault Group” pardavimų buvo įvykdyta už Europos ribų, nors ankstesniais metais šie pardavimai sudarė 37 proc. „Automotive News Europe” pastebi, kad 2011 metais „Nissan” Europoje pasiekė rekordinius pardavimus, aljanso partneriai įtvirtino savo pozicijas sparčiai augančioje Rusijos rinkoje ir tapo elektromobilių lyderiais Europoje.

Carlosas Ghosnas teigė: „Šis apdovanojimas man yra didelė garbė. Nepaisant to, jog per ateinančius kelis metus Europa patirs rimtus iššūkius, esu tikras, kad šis žemynas išliks novatoriškas ir atras būdą, kaip grįžti augimo bei gerovės link.”

Bruno Ancelinas laimėjo geriausio augančių rinkų vadovo apdovanojimą, atlikęs svarbų vaidmenį „Renault” pardavimų plėtroje Rusijoje (+60 proc. 2011 m. ir +25 proc. 2012 m. sausio-rugpjūčio mėn.). „Renault-Nissan Alliance” ir „AVTOVAZ” iki 2015 metų tikisi užimti 40 proc. Rusijos naujų automobilių rinkos.

Bruno Ancelinas sakė: „Esu labai laimingas pelnęs šį apdovanojimą, tačiau toks rezultatas nebūtų buvęs įmanomas be Eurazijos ir Rusijos regionų komandų. Taip pat norėčiau pasinaudoti galimybe padėkoti visiems savo patirtį ir pagalbą suteikusiems „Renault” departamentams, dirbantiesiems Maskvoje bei „AVTOVAZ” darbuotojams, padėjusiems šį regioną paversti viena iš pagrindinių kompanijos augimo priežasčių.”

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.