Oficialu – lietuviai Dakare


Sausio mėnesį startuosiančiame prestižiniame Dakaro ralio maratone Pietų Amerikoje turėsime progą išvysti ir vilnietį Benediktą Vanagą. Pasak lenktynininko, iš organizatorių gautas patvirtinimas, kad Lietuvos ekipažas yra laukiamas žymiausiose pasaulio lenktynėse.

„Nors paraiškos patvirtintos tik dabar, tačiau šioms varžyboms pradėjome ruoštis gerokai ankščiau. Tai milžiniškos apimties projektas, kuriame labai svarbu visus sprendimus priimti teisingai. Šiuo metu pats darbų įkarštis: be technikos paruošimo ir logistikos sprendimų, aktyviai deramės su potencialiais partneriais. Džiugina tai, kad dabartiniai mūsų partneriai „General Financing“ bei „Autopaslauga“ noriai sutiko plėsti esamą ralio programą, pridedant ir šias sudėtingas lenktynes“, – kalbėjo Benediktas Vanagas.

34-ąjį kartą rengiamas Dakaro ralis vyks sausio 5-20 dienomis. Čia lenktynininkams per 14 dienų reikės įveikti daugiau nei 8000 kilometrų maršrutą, kuris drieksis per tris Pietų Amerikos valstybes: Argentiną, Čilę ir Peru. Pernai metais dviejų savaičių Dakaro ralio iššūkiams buvo pasiryžę 173 automobilių, 188 motociklininkų, 32 keturračių ir 76 sunkvežimių ekipažai.

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.