Lenktynėse Italijoje Simas Juodviršis – tryliktas

Vakar baigėsi kartingo žiemos taurės lenktynės Italijos „Lonato South Garda“ lenktynių trasoje. Į šias varžybas susirenka greičiausi pasaulio kartingo meistrai. Jose dalyvavo ir Simas Juodviršis bei dar du mūsų šalies sportininkai.

„Buvo labai sunku, nes susirinko visi pasaulio ir Europos čempionai, su kuriais kovoti aš dar neturiu tiek daug patirties“ – apie lenktynes pasakojo S. Juodviršis. – „Visą savaitgalį sportininkus persekiojo permainingi orai – lietų keitė saulė, todėl trasos danga buvo labai apgaulinga – šiek tiek drėgna, bet ne šlapia.“

Treniruočių bei atrankinių važiavimų metu Simas Juodviršis laikėsi tarp greičiausiųjų KZ2 klasės lenktynininkų dešimtuko, kai kuriuose važiavimuose net rodė geriausius rato įveikimo laikus.

Susumavus atrankinius važiavimus Simas pusfinalio metu startavo iš tryliktos vietos. Deja, finišo vėliavą jis pasiekė šiek tiek nukritęs bendroje rikiuotėje – šešioliktas. Tai ir buvo jo pagrindinio finalo starto pozicija.

Prieš pat pagrindinio finalo startą iš dangaus vėl ėmė kristi lietaus lašai, tačiau jų nebuvo daug – sportininkai startavo su sausai dangai skirtomis padangomis. Simas nuo pirmų ratų pradėjo spausti varžovus ir pravažiavus vos keletą ratų jau buvo septintas. Deja, antroji pusė lenktynių panevėžiečiui nebuvo tokia sėkminga. Likus iki finišo aštuoniems ratams, Simas padarė keletą nedidelių klaidų ir galutinėje rikiuotėje liko tryliktas.

„Visai nenusimenu, manau tai neblogas rezultatas. Už mano nugaros liko praėjusių metų pasaulio čempionas. Juo labiau, kad pernai šiose varžybose aš nepatekau net į finalą, o šiemetinė trylikta vieta – nemažas progresas.“ – pasakoja S. Juodviršis.

Iš viso šioje klasėje startavo 67 lenktynininkai. Be Simo, joje varžėsi dar du lietuviai, tačiau į finalinius važiavimus jie nepateko. Ignas Misevičius liko 65, o Paulius Paškevičius – 58 vietoje.

Į pagrindinį finalą patenka tik 35 greičiausi lenktynininkai.

Kitos varžybos, kuriuose ruošiasi startuoti Simas Juodviršis – po dviejų savaičių vyks Italijoje.

Michaelio Schumacherio sūnus – septynioliktas

Šiose varžybose startavo ir legendinio Michaelio Schumacherio sūnus. Siekdami išvengti žiniasklaidos dėmesio sūnui Schumacheriai suteikė Michaelio žmonos mergautinę pavardę, tad lenktynių protokoluose jis dalyvauja kaip Šveicarijos pilietis Mickas Betschas.

Jaunuolis varžėsi silpnesnėje KF3 klasėje ir pagrindiniame finale liko septynioliktas. Jo varžybas visą lenktynių savaitgalį stebėjo ir Michaelis su žmona.

Simo Juodviršio planuose – ir „Porsche Carrera Cup“ testai

Šiais metais Simas Juodviršis pratęsė kontraktą su gamykline kartingo komanda „Energy Corse“. Šiemet panevėžiečio planuose – startas pasaulio kartingo taurės varžybose, kurios taps pagrindiniu lietuvio startu šiemet („CIK FIA World Cup“). Tai tik vieno etapo varžybos, į kurias susirenka visas kartingo sporto elitas.

Be to, Juodviršis vėl dalyvaus Europos čempionate („WSK European Series Championship“), kuris susideda iš keturių etapų bei „WSK Masters Series Championship, tai taip pat keruių etapų lenktynės.

Kovo mėnesį lenktynininkas planuoja vykti į Angliją, kur dalyvaus „Porsche Carrera Cup UK“ lenktynių testuose.

Simas, kaip vienas greičiausių Europos kartingo meistrų buvo pakviestas šią savaitę dalyvauti žurnalo apie kartingo sportą „T Kart“ žiemos šou lenktynėse, į kurias kviečiami tik patys geriausi dešimt sportininkų. Deja, šis šou dėl itin šalto oro buvo nukeltas vėlesniam laikui.

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.