Vengrijoje pradėta naujojo Audi TT Roadster gamyba 

AU140764_smallGioro mieste (Vengrija) esančioje gamykloje pradėtas gaminti Audi TT automobilis su rodsterio kėbulu. Oficiali gamybos pradžia paskelbta iškilmingame renginyje, kuriame dalyvavo aukštas pareigas užimantys Audi bendrovės vadovai, Vengrijos pareigūnai ir verslininkai. Tarp jų – ir šalies premjeras Viktoras Orbanas ir Gioro miesto meras Zsoltas Borkajus. Signalą paleisti surinkimo konvejerį davė pats Audi AG vadovas Rupertas Štadleris. Be čia jau gaminamų Audi A3 sedano ir kabrioleto bei Audi TT Coupe, naujasis TT roadsteris bus jau ketvirtasis šioje gamykloje gaminamas Audi modelis.

„Naujojo Audi TT roadsterio gamyba Gioro mieste labai sustiprina Vengrijoje esančios gamybos bazės pozicijas pasaulinėje Audi gamybos struktūroje. Gioro gamykla vis dar išlaiko didžiulį plėtros potencialą ir svariai įtakoja viso koncerno konkurencingumą” –  iškilmingoje kalboje pabrėžė Audi AG vadovas R. Štadleris.

„Prieš 21 metus gamykla Gioro mieste tapo pirmąją Audi įmone už Vokietijos ribų. Tai buvo svarbus žingsnis Audi bendrovės virsme į tarptautinį koncerną, o sėkmės istorija mus įkvepia naujiems plėtros horizontams“ – kalbėjo Audi AG gamybos direktorius dr. Hubertas Valtlis.

Savo ruožtu, Audi AG personalo vadovas prof. Tomas Zigis priminė, kad per tą dvidešimtmetį mieste ir regione Audi sukūrė net 11000 gerai apmokamų naujų darbo vietų, o 2013 metais Audi Vengrijos padalinys jau 6-ą kartą tapo geidžiamiausiu šalies darbdaviu.

Iki tol buvusi vien tik variklių štampavimo kalve 2013 metais Gioro gamybos bazė tapo pilnojo gamybos ciklo automobilių gamykla. Nuo tų metų pradžios iki dabar per gamyklos vartus išriedėjo per 100 000 tik čia pagamintų automobilių. Vos ne kasmet pastatoma po vieną ar kelis naujus cechus, kuriuose įdarbinama ne vienas tūkstantis naujai priimtų darbuotojų.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.