Vilniaus kelių policijos pareigūnai užkirto kelią nelaimei – pričiuptas girtas vairuotojas su keleiviais

Lapkričio 9 d. apie 11 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai gavo informacijos, kad po Avižienių k., Vilniaus r., važinėjančio automobilio „Audi 100″ vairuotojas, galbūt, neblaivus.

Policijos pareigūnai nedelsdami ėmėsi ieškoti automobilio. Į pagalbą pasitelkti Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, vykę pas minėto automobilio savininkę – Šalčininkų gyventoją. Pagal suteiktą informaciją ieškota ir savininkės dukra – vilnietė automobilio „Audi 100″ naudotoja.

Po užtrukusių paieškų Avižienių k. pareigūnai pastebėjo ieškomą automobilį. Kaip paaiškėjo, „Audi 100″ vairavęs D. V. (gimęs 1983 m.) buvo neblaivus (nustatytas 1,68 promilių girtumas). Taip pat jis neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę – teisė vairuoti transporto priemonę atimta už vairavimą esant neblaiviam.

Su neblaiviu D. V. važiavo ir gausi keleivių  kompanija su vienerių metų vaiku. Keleiviai nesegėjo saugos diržų, o mažametis buvo vežamas ant galinės automobilio sėdynės be specialios jo ūgiui ir svoriui pritaikytos kėdutės. Keleiviams (už diržų nesegėjimą) surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, automobilis nugabentas į automobilių saugojimo aikštelę.

Vairuotojo D. V. laukia teismas – jis ilgam neteks teisės vairuoti transporto priemonę.

Vilniaus aps. VPK informacija

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.