“Auto Bild” Nr. 9

numer

BRANGŪS SKAITYTOJAI!

Rugsėjo pirmoji – tai tarsi simbolinė starto linija naujam etapui. Jis nei labai ilgas, nei labai trumpas, tačiau tikrai vienas aktyviausių darbinių periodų metuose, kuris tęsiasi iki pačių Kalėdų. Nuo pat pirmosios rugsėjo savaitės automobilių pramonės atstovai startuos konkurencinėse naujienų pateikimo varžybose. Dauguma gamintojų, būtent šiuo metu į dienos šviesą ištrauks viską, ką slėpė keletą vasaros mėnesių.

Mes, „Auto Bild Lietuva“ redakcija, stengsimės kuo greičiau, įdomiau ir išsamiau papasakoti apie visa tai, kas vyksta šiame nuolat
besikeičiančiame technikos ir eismo pasaulyje. Vairuotojams rugsėjis nuolat pateikia ne pačių maloniausių staigmenų. O ir staigmenomis tai nelabai pavadinsi. Viena jų – rugsėjo mėnesio taisyklė. Eismas miestuose suaktyvėja maksimaliai: vaikai – į mokyklą, tėvai – į eismo grūstis. Kaip to išvengti? Tikriausiai niekaip. Nuo šio reiškinio vaistų nėra. Geriausia į pagalbą pasikviesti kantrybę, paspausti pagarbos vienas kitam mygtuką ir „paveiksliukas“ nebeatrodys toks beviltiškas. Visiems linkime darbingo rugsėjo ir malonaus skaitymo.

Devintąjį “Auto Bild” žurnalo numerį jau galima įsigyti pardavimo vietose. Primename, kad “Auto Bild” galite nusipirkti ir kioskuose “Lietuvos spauda” bei “Narvesen” parduotuvėse. Malonaus skaitymo!

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.