Daugėja norinčių praskrieti ralio trasa

rally_taxi_Simaska

Automobilių sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnis, todėl „DHL Rally Elektrėnai“ metu jau ketvirtą kartą bus galima savo kailiu išbandyti ką iš tiesų reiškia skrieti sportiniu automobiliu. Žiūrovai galės išvysti su kuo susiduria tikri ralio čempionai ir įvertinti ar automobilių sportas iš tiesų toks pavojingas.

„Norinčių savo kailiu išmėginti tikrą ralio automobilį vis daugėja, todėl „DHL Rally Elektrėnai“ ralio metu bus galimybė neprofesionaliam vairuotojui praskrieti ralio trasa. Važiuoti nori tiek suaugusieji, tiek vaikai. Tai palyginus pigus, saugus ir smagus būdas trumpam pabūti tikru ralio šturmanu ir pačiam pamatyti, koks važiavimo greitis, kaip atrodo automobilis, kaip viskas įrengta, paruošta. Žiūrovams tai labai įdomu“, – tvirtina Europos kroso čempionas ir „Rally taxi“ pramogos organizatorius Aurelijus Simaška.

Šį savaitgalį vyksiančiame ralyje „DHL Rally Elektrėnai 2015“ metu bus paruošta speciali trasa ekstremaliam žiūrovų pasivažinėjimui, jos ilgis net 5 km (2,5 km pirmyn ir 2,5 km atgal). Visi norintieji pravažiuoti „Rally Taxi“ turės tokią progą jau rugsėjo 12 d. nuo 11 val. iki pat ralio pabaigos. Specialaus pasiruošimo nereikalaujama, svarbiausia gera nuotaika.

Pravažiavusieji čia pat galės įsigyti vaizdo filmuką su kiekvieno keleivio emocijomis. Trasoje dirbs keli operatoriai, bus filmuojama ir automobilio viduje. Visą tai bus sumontuota į vieną puikų vaizdo klipą.

„Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo amžiaus, galės pabūti mano šturmanu. Jie bus pravežti 300 arklio galių raliui ruoštu „Mitsubishi Lancer EVO 9“ saugiai, bet tikrai greitai. Neišdildomi įspūdžiai ir adrenalinas garantuoti. Visi norintys gali registruotis el. paštu info@euroracing.lt arba tiesiog skambinti telefonu +37069844854 ir nepamiršti su savimi turėti 75 eurus“, – šypsosi Aurelijus Simaška.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.