Frankfurte debiutuoja naujasis „Tiguan“

DB2015AU01364_small

Frankfurto autosalone šiandien, rugsėjo 15-ąją, įvyksiančiame uždarame vakariniame Volkswagen koncerno renginyje publikai pirmą kartą bus parodytas naujos kartos Volkswagen Tiguan.

Iškilmingo, specialiai šiai progai skirto renginio svečiai, o vėliau – ir visi parodos lankytojai išvys 4 Tiguan versijas. Tai padidintos galios Tiguan R-Line versija, įprastas SUV, bekelei pritaikyta versija su atitinkamu visureigišku tiuningu ir pagaliau – 160 kW (218 AG) bendros galios įkraunamas hibridas Tiguan GTE. Tiesa, pastarasis kol kas – tik demonstracinis konceptas.

Antrosios kartos Tiguan – pirmasis Volkswagen SUV atstovas, pagamintas ant universalios MQB platformos. Šios platformos panaudojimas suteikė konstruktoriams galimybę žymiai  pagerinti kone visus naujojo Tiguan parametrus pirmtako atžvilgiu. Kėbulo dizainas tapo veržlesnis, o pats automobilis sveria 50 kg mažiau nei pirmtakas. Stebėtinai išaugo vidaus erdvė ir bagažo skyriaus talpa. Dabar už galinių sėdynių esančioje bagažinėje telpa net 615 litrų tūrio krovinys. Nulenkus galinės sėdynių eilės atlošą, šis tūris išauga iki 1655 l. Ankstesnis Tiguan galėjo vežti 145 l mažiau.

DB2015AU01363_small

Varikliai – energiškai efektyvesni, kai kurie net 24 proc. efektyvesni nei ankstesni. Asortimente jų iš viso net 8, pradedant kukliausiu 85 kW (115 AG) ir baigiant galingiausiu 176 kW (240 AG).

Patobulinta ir 4MOTION visų ratų pavara geriau prisitaiko prie konkrečios kelio dangos ir eismo sąlygų. Pagerintos buksyravimo galimybės. Naujasis Tiguan gali vilkti iki 250 kg svorio priekabą.

Patogų vairavimą ir eismo saugumą užtikrina daugybė išmanių vairavimo pagalbininkų. Bazinėje komplektacijoje yra Front Assist erdvės priešais automobilį stebėjimo ir kontrolės sistema su City Emergency Braking avariniu miesto stabdžiu ir pėsčiųjų stebėjimo funkcija, automatinis pakartotinio smūgio išvengimo stabdys ir Lane Assist važiavimo eismo juostoje pagalbininkas.

Padidėjo interneto paslaugų sąrašas, įskaitant automatinę įspėjimo apie transporto priemonės judėjimo kelyje įvykusius eismo įvykius sistemą, internetu tiekiama informacija apie eismo intensyvumą ir netoliese esančias laisvas stovėjimo aikšteles, automobilio techninės būklės ataskaitų teikimas internetu ir pan. Išaugusios junglumo galimybės per App Connect sistemą leidžia į bendrą automobilio techninę ekosistemą sklandžiai integruoti Apple ir Android sistemų planšetes ir išmaniuosius telefonus.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.