Frankfurte debiutuoja naujasis „Volkswagen Caddy Alltrack“

20150907VR005

Nors rugsėjo 15 – 27 dienomis šurmuliuosiantis Frankfurto autosalonas tradiciškai laikomas lengvųjų automobilių paroda, Volkswagen koncerno komercinio transporto padalinys Volkswagen Nutzfahrzeuge taip pat turi ką parodyti. Caddy lengvieji furgonai gabaritais nedaug skiriasi nuo lengvojo automobilio, o keleivinė automobilio versija gali tapti puikia talpaus šeimyninio vienatūrio alternatyva. Caddy šeimynoje yra visais ratais varoma Cross Caddy versija, kurią netrukus pakeis Frankfurto autosalone debiutuosiantis Caddy Alltrack. Kaip ir jo pirmtaką, bus galima rinktis įstiklintą keleivinę arba uždaro kėbulo krovininę modifikacijas. Frankfurto autosalone demonstruojamas poetiško pavadinimo Mojave Beige metallic balkšvo metaliko spalvos egzempliorius su išskirtiniais 17 colių lengvo lydinio ratlankiais „Quito” ir pagrindiniu šio modelio skiriamuoju bruožu tapusia naujos kartos 4MOTION visų ratų pavara.

Veržlią bekelės automobilio išvaizdą atspindi beveik vienalytį masyvą automobilio apatinėje dalyje suformuojantys juodi buferių, ratų arkų ir durelių slenksčių antdėklai, įdomiai kontrastuojantys su kitais kėbulo spalva nudažytais ir metalo spalva blizgančiais išorės elementais. Iš po juodų buferių kyšo sidabro spalvos dugno apsaugos skydų fragmentai.

Be to, komerciniams furgonams formaliai priskiriamo Caddy Alltrack išvaizdą praturtina gausūs Volkswagen lengviesiems padidinto pravažumo automobiliams būdingi elementai – 3 chromuoti radiatoriaus grotelių stipinai (kita grotelių dalis – kėbulo spalvos) ir Alltrack emblema ant radiatoriaus grotelių ir bagažinės durelių, taip pat chromo spalvos lengvojo automobilio veidrodėlių korpusai, dvigubi H7 halogeniniai priekiniai žibintai, rūko žibintai, tamsinti galinių žibintų blokai, sidabro spalvos stogo bagažinės sijos.

Keleivinio furgono salone sėdynės aptrauktos išskirtiniais „7Summits” apmušalais. Nulenkus priekinių keleivių sėdynių atlošus, susiformuoja patogūs staliukai su gėrimų laikikliais. Krovininio furgono vairuotojo kabinos sėdynės aptrauktos padidinto patvarumo tekstilės apmušalais. Tiek krovininiam, tiek keleiviniam furgonui galima užsakyti papildomą odinį paketą, kurį sudaro oda aptrauktas ir dekoratyvine kontrastine siūle apsiūtas vairaratis. Taip pat aptrauktos bei apsiūtos ir pavarų perjungimo bei rankinio stabdžio svirčių rankenos.

Keleiviniame furgone gausu ir kitų funkcionalių bei dekoratyvinių elementų. Tai ir reguliuojamas ranktūris tarp vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių, ir chromo paketas (chromo spalva nudažyti prietaisų skydelio bei funkcinių ir komforto priemonių jungikliai, mygtukai ir svirtelės), ir aliuminio antdėklais uždengti pedalai, ir kontrastingomis dekoratyvinėmis siūlėmis apsiūti grindų kilimėliai, ir juodi prietaisų skydelio puošybos elementai.

20150908VR008

Naujasis Caddy Alltrack ne tik gražiai atrodo, bet ir puikiai sukomplektuotas. Jo variklio ir pavarų dėžės derinys atitinka „Trendline” komplektaciją, o likusi techninė įranga – iš „Comfortline“ komplektacijos sąrašo.

Šiuo metu galima rinktis vieną iš keturių 2.0 TDI dyzelinių variklių, kurių galia yra nuo 75 iki 150 AG, vieną iš trijų 1.0, 1.2 arba 1.4 TSI benzininių variklių, kurių galia – nuo 84 iki 125 AG arba suspaustomis dujomis varomą 110 AG pajėgumo TGI variklį.

Priklausomai nuo variklio, galima rinktis 5 arba 6 laipsnių mechaninę pavarų dėžę arba atitinkamai 6 arba 7 laipsnių automatinę DSG pavarų dėžę.

Standartinėje Caddy Attack komplektacijoje yra važinėjimo įkalne pagalbininkas. Keleivinėje versijoje yra mechaninis oro kondicionierius, apšvietimo ir matomumo gerinimo paketas, apimantis automatiškai užtemstantį galinio vaizdo veidrodėlį, automatinį dienos šviesos lempučių jungiklį, „grįžimo namo” ir „išvažiavimo iš namų” žibintų švietimo funkcijas, periodinio veikimo stiklo valytuvus su lietaus jutikliais.

Be to, važiavimo saugumu rūpinasi greičio ribotuvas, o kelyje liūdėti neleidžia Composition Colour automagnetola su 5 colių jutikliniu ekranu.

Primename, kad naujasis Volkswagen Caddy krovininis furgonas su baziniu 84 AG pajėgumo benzininiu TSI varikliu Vokietijoje šiuo metu kainuoja nuo 16485 eurų be PVM (arba nuo 19617,15 eurų su PVM).

Keleivinė tokio pat automobilio versija kainuoja nuo 20470 eurų be PVM (arba nuo 24359,30 eurų su PVM).

Padidinto pravažumo Caddy Alltrack modifikaciją planuojama pradėti tiekti nuo 2015 m. pabaigos.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.