Frankfurto autosalone apsilankusi Angela Merkel domėjosi ir Volkswagen ekspozicija

merkel

Ketvirtadienį Frankfurto autosalone apsilankiusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel ilgėliau stabtelėjo Volkswagen stende. Garbi viešnia domėjosi tiek bendrovės, tiek ir to paties pavadinimo koncerno vykdoma automobilių gamybos strategija, įskaitant neseniai paskelbtas autotransporto masinio skaitmenizavimo gaires.

Čia pat įvyko ir A. Merkel oficialus susitikimas su Volkswagen generaliniu direktoriumi Prof. Dr. Martinu Winterkornu ir Volkswagen lengvųjų automobilių brendo vadovu Dr. Herbertu Diessu.

merkel2

Susitikimo metu M. Winterkornas pabrėžė, kad Frankfurto paroda tiek Volkswagen markei, tiek visam koncernui – vienas iš svarbiausių automobilių renginių.

Diessas supažindino Vokietijos kanclerę su netrukus įvyksiančiu elektromobilizacijos proveržiu ir Volkswagen vaidmeniu šiame svarbiame bare.

„Dabar Volkswagen bendrovei vienodai svarbios abi šiuolaikinio elektrinio mobilumo dedamosios – tiek dabarties įkraunami hibridai, tiek ir labai netolimos ateities grynieji elektromobiliai”, – tvirtino H. Diessas.

merkel3

Pagrįsdamas savo teiginius jis kaip pavyzdį nurodė Frankfurto autosalone debiutuojantį įkraunama hibridine jėgaine varomą Volkswagen Tiguan GTE konceptą. Važiuodamas hibridiniu režimu, jis gali įveikti net 900 km kelią, į aplinką išmesdamas tik 42 g/km CO2.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.