Kruizinių laivų terminale pasidėjo „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo 2015“ konkursas

IMG_6420

Šeštadienio popietę Klaipėdos kruizinių laivų terminale prasidėjo tradicinis, jau keturioliktasis renginio istorijoje, konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“.

Dar gerokai iki jo pradžios į pirmojo etapo batalijas susirinko per 50 pretendentų, teisingai ir greičiausiai atsakiusių į Delfi portale paskelbtus atrankos klausimus. Laiminguosius, įgijusius teisę varžytis pirmajame konkurso etape dėl kelialapių į jo finalą, kuris rugsėjo 27-ąją pirmą kartą rengiamas Radviliškyje, atrinko kompiuteris.

Tarp pretendentų į geriausiojo titulą renginio organizatoriai Klaipėdoje išvydo nemažai gerai pažįstamų veidų, Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamuose konkursuose laimę bandančių jau ne pirmą kartą. Prieš kelis metus etapo varžytuves jau laimėjęs ir renginio finale dalyvavęs autoserviso savininkas Edgaras Liepa vėl panoro išbandyti sėkmę.

„Tokie konkursai priverčia dar kartą pasitikrinti žinias, patobulinti praktinius įgūdžius, o kasdien sėdinčiam prie automobilio vairo – tai tiesiog būtina“, – sakė Aurelijus Dailidonis, 2012 metais laimėjęs šį konkursą.

Nepaisant, kad sėkmė vėliau nuo Aurelijaus buvo kiek nusisukusi, šiemet jis vėl kupinas ryžto pagauti laimės paukštę.

IMG_6461

Ne pirmą kartą geriausiojo vairuotojo rinkimuose dalyvauja Tomas Kuprys, Darius Jonaitis, Vytis Cibulskis ir keletas kitų, vėl susitikusių Klaipėdoje.

Į etapo varžytuves uostamiestyje atvyko ir kelios damos, tarp kurių irgi ne pirmą kartą jėgas konkursuose bandančios Jurgita Drungilienė, Regina Martinkutė, Giedrė Kuprienė ir kitos.

Pirmojo etapo dalyviai pirmiausia jėgas išbandė spręsdami teorines konkurso užduotis. Čia geriausiai pasirodę įgys teisę varžytis automobilių slalomo varžybose, po kurių teisėjai susumuos abiejų rungčių rezultatus.

Greitų sekundžių konkurso dalyviai ieškos vairuodami „Toyota Avensis“ ir „Toyota Auris“ automobilius, kurie į praktinės rungties aikšteles atriedės tiesiai iš „Neste Oil“ degalinės užpildyti vienodais degalais.

Vakare sužinosime pirmąsias dvi dailiosios lyties atstoves ir pirmąjį finalininkų vyrų penketuką, geriausiai pasirodžiusius pirmojo etapo batalijose uostamiestyje ir iškovojusius teisę varžytis konkurso finale.

 

Egidijaus BABELIO nuotraukos

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.