Natalija Bunkė: niekada gyvenime neleiskite manęs sėsti už ralio automobilio vairo

N.Bunke

Vienas „DHL Rally Elektrėnai“ organizatorių Ramūnas Čapkauskas, testuodamas savo automobilį, pasikvietė išbandyti savo jėgas šturmano pozicijoje žinomą pramogų pasaulio atstovę Nataliją Bunkę.

Ramūno šturmanas Tomas Šipkauskas su dideliu malonumu trumpam leido Natalijai pajusti tai, ką jaučia ralio šturmanas viename greičiausių ralio automobilių Lietuvoje. Nors stenogramos Natalijai skaityti nereikėjo, tačiau net ir sėdėti šalia R. Čapkausko, kai jo vairuojamas „Mitsubishi Lancer Evo IX“ žvyrkeliu miške lekia daugiau kaip 150 km/h greičiu, nėra lengva.

Natalija yra bandžiusi save žiedinėse lenktynėse – prieš metus ji dalyvavo „ENEOS 1000 km“ lenktynėse moterų komandos sudėtyje, tačiau tai buvo visai kitokia patirtis.

„Nėra ką net lyginti. Žiedinėse lenktynėse važiuoti 160 km/h greičiu lenktynių trasoje nėra taip baisu, kaip tokiu pat greičiu važiuoti žvyrkeliu, kur nėra jokių atitvarų ir automobilis visą laiką slysta arba šokinėja per tramplinus. Buvo neįmanomai baisu,“ – savo įspūdžius pasakoja Natalija Bunkė.

Tačiau „DHL Rally Elektrėnai“ lenktynėse Natalija dalyvaus. Ne kaip lenktynininkė, bet kaip dainininkė. Elektrėnų centre rugsėjo 12 dieną nuo pat ryto vyks pasirodymai ant scenos. O šių linksmybių kulminacija taps vakarinis Natalijos Bunkės ir grupės koncertas.

„Atvažiuokit visi. Net jeigu jums nepatinka ralis, Elektrėnuose rugsėjo 12 dieną bus tikrai smagu. O visus ralio fanus kviečiu pasilikti vakare mieste ir visiškai nemokamai pasilinksminti kartu su mumis. Tikrai nepasigailėsite,“ – žada N. Bunkė.

 

Visą vaizdą, kaip Natalija Bunkė jautėsi ralio automobilyje, galite rasti internete, „DHL Rally Elektrėnai“ „Facebook paskyroje vaizdo įrašų skiltyje: https://www.facebook.com/rallyelektrenai/videos

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.