Rekordiniai „Audi“ rugpjūčio pardavimai

A4 sakums

Audi ir toliau nemažina pardavimų tempo. Nežiūrint daugelyje rinkų masiškai kylančių iššūkių ir besitęsiančios modelių kaitos, bendrovei pavyko padidinti pardavimus. Visame pasaulyje pardavusi 128650 automobilių (+2,7%) Audi gamintojai džiaugiasi geriausiu rugpjūčiu savo istorijoje. Besitęsiantį Kinijos (-4,1%) ir Rusijos (-15,4%) pardavimų kritimą kompensavo auganti paklausa Europoje (+6,9%) ir abejose Amerikos žemyno dalyse (+10%). Nuo metų pradžios pasaulyje iš viso parduota 1177100 naujų Audi automobilių (+3,4%).

Rugpjūtį Kinijoje parduota 45196 vnt. (-4,1%), Nuo metų pradžios – net 361316 vnt. (‑0,8%). Nežiūrint lėtėjančios ekonomikos sąlygoto pardavimų mažėjimo, Audi išlieka Kinijos automobilių rinkos lydere. Bendrovės marketingo direktorius Luca de Meo primena, kad šioje šalyje nuo 2015 m. pradžios iki 2016 m. vidurio bus atnaujinta 10 Audi modelių, kurie, sprendžiant iš milžiniško išankstinio susidomėjimo vietinėse automobilių parodose, yra tikrai laukiami ir bus populiarūs.

Gerėja situacija Vakarų Europoje. Čia rugpjūčio mėn. iš viso parduota 41400 vnt. (+7,7%). Vokietijoje parduota 15934 vnt. (+13,5%).

Nuo metų pradžios visoje Vakarų Europoje parduota beveik pusė milijono Audi automobilių, o jei norime labai tiksliai – 498900 vnt.

Rusijoje pardavimai ir toliau smunka. Čia rugpjūtį parduota tik 2201 vnt. (-15,4%).

Užtat JAV pardavimai ir toliau džiugina. Čia rugpjūčio mėn. parduota 18794 vnt. (+ beveik 10%).

Be JAV Amerikos žemyne dviženkliu pardavimų augimu džiugino Brazilijos (1410 vnt., +20,3%) ir Meksikos (1258 vnt., +14,9%) rinkos. Nuo metų pradžios Amerikos žemyno keliais jau burzgia 175000 naujų Audi automobilių (+13%).

Rugpjūčio mėnesį Audi Latvijoje pakartojo liepos pardavimų rekordą ir antrą kartą iš eilės tapo perkamiausiu šios šalies automobiliu. Rugpjūtį populiariausias buvo Audi Q5 su dyzeliniais varikliais, už jo rikiavosi vidutinės vidutiniosios klasės atstovas Audi A6 ir naujasis SUV klasės flagmanas Audi Q7. Pastarasis, beje, ką tik pasirodęs (birželio mėnesį įvyko iškilmingas pristatymas Baltijos šalyse), tuoj pat pelnė Pabaltijo pirkėjų simpatijas. Iki šiol Latvijoje ir Lietuvoje užsakyta jau daugiau, kaip 100 vnt. Audi Q7. Paprastai vasarą būna automobilių pirkimo atoslūgis, tačiau, nežiūrint šios tendencijos, Audi jau antrą mėnesį iš eilės tampa perkamiausiu Latvijos automobiliu.

Populiariausiu Audi modeliu Lietuvoje išlieka Audi A6, o už jo vorele draugiškai rikiuojasi SUV klasės atstovai Q5 ir Q7. Neslūgsta susidomėjimas ir Audi A4, vis daugiau Lietuvos pirkėjų atkreipia dėmesį į kompaktinės klasės A3 su sedano kėbulu.

Beje, nuo spalio bus galima užsisakyti Frankfurto autosalone debiutuosiantį naujausios kartos Audi A4, kurio konstrukcijoje gausu esminių patobulinimų visose srityse, įskaitant pažangiausias technologijas ir į naują lygmenį kilstelėtus energinio efektyvumo parametrus.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.