SEAT 20V20 paskelbtas geriausiu konceptiniu modeliu

seat 20V20_7

Martorelis, 2015 m. rugsėjis. Konceptinis automobilis 20V20 (pavadinimas reiškia „2020 metų vizija“) kaip joks kitas studijinis modelis SEAT istorijoje geriausiai atspindi šio gamintojo viziją, kaip atrodys būsimi SEAT automobiliai – dizaino, kokybės ir aistros prasme. Kai šis konceptinis modelis buvo pristatytas visuomenei šių metų pavasarį Ženevos automobilių parodoje, tai buvo turbūt vienas daugiausiai publikos dėmesio pelniusių padidinto pravažumo automobilių visoje parodoje. Atnaujintas automobilių dizaino konkursas „Automotive Brand Contest“ paskelbė šį modelį geriausiu konceptiniu automobiliu.

„Automotive Brand Contest“ yra vienas prestižiškiausių ir svarbiausių dizaino konkursų automobilizmo sektoriuje. Konkurso žiuri yra sudaryta iš šios industrijos žurnalistų, universiteto dėstytojų ir dizaino ekspertų. Komisija renka nugalėtojus net penkiolikoje kategorijų, tokių kaip „Interjeras“, „Ateities technologijos“ ir kt. „SEAT 20V20“ paskelbtas nugalėtoju konceptinių modelių kategorijoje „Concepts“.

SEAT pastaruoju metu kuria veržliu ir šiuolaikišku dizainu pasižyminčius automobilius. Dabartiniai „Leon“ ir „Ibiza“ modeliai puikiai tai demonstruoja. „Automotive Brand Contest“ komisija pripažino šį ispaniškojo „SEAT“ bruožą. Tai kone vienintelis pasaulyje tarptautinis automobilių dizaino konkursas, todėl jo svarba yra milžiniška.

Šis prestižinis apdovanojimas „SEAT“ kompanijai iškilmingai bus įteiktas Frankfurto automobilių parodoje, rugsėjo 15 dieną, kai paroda duris atvers spaudos atstovams iš viso pasaulio.

„SEAT“ automobilius į Lietuvą importuoja UAB „Autojuta“.

Apie „SEAT“: tai vienintelė automobilių kompanija Ispanijoje, kuri ne tik gamina, bet ir kuria automobilius. „SEAT“ priklauso „Volkswagen“ koncernui, o jos pagrindinė būstinė įsikūrusi Martorelio mieste, Barselonoje. Kompanija eksportuoja 83 procentus savo produkcijos į 77 šalis visame pasaulyje.

seat 20V20_3

seat 20V20_4

seat 20V20_5

seat 20V20_6

 

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.