Vienodi automobiliai, vienodi degalai

IMG_6057

Rugsėjo 12-ąją Klaipėdos kruizinių laivų terminale startuoja tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“, kuris bus jau keturioliktasis renginio istorijoje.

Laukti liko nebeilgai – šeštadienio pavakarę sužinosime dvi dailiosios lyties atstoves ir pirmąjį finalininkų vyrų penketuką, geriausiai pasirodžiusius pirmojo etapo batalijose uostamiestyje ir iškovojusius teisę varžytis konkurso finale, rugsėjo 27-ąją pirmą kartą rengiamame Radviliškyje.

Visų etapų dalyviai, geriausiai pasirodę teorinėje dalyje, praktinėje savo gebėjimą meistriškai vairuoti turės įrodyti su naujausiais „Toyota Avensis“ ir „Toyota Auris“ automobiliais, kurie į praktinės rungties aikšteles atriedės tiesiai iš „Neste Oil“ degalinių.

Rungtis dėl geriausiojo titulo su vienodais automobiliais, kurių bakuose ir vienodi degalai – ne naujiena. Tokiu būdu visiems konkursantams, analogiškai kaip ir sportininkams, dalyvaujantiems 1000 km lenktynėse, sudaromos visiškai vienodos sąlygos.

IMG_6065

„Buvome laisvi rinktis bet kurią degalinę, tačiau simpatijos šįkart pakrypo į didžiausią Lietuvoje automatinių degalinių tinklą, kurį sudaro 63 „Neste Oil“ degalinės, turinčią UAB „Neste Lietuva“, – sako projekto koordinatorius Valdas Valiukevičius. – Į konkurso automobilių, kuriuos vairuos kovojantys dėl geriausiojo titulo, bakus bus pilami tik aukščiausius reikalavimus atitinkantys,  padedantys mažinti degalų sąnaudas ir saugantys automobilį nuo įvairių gedimų „Neste Pro Diesel“ ir „Neste Futura“ degalai“.

Tad konkurso dalyviams tikrai neteks baimintis, jog automobilis pačiu nepalankiausiu momentu ims ožiuotis, o rezultatai gali būti prastesni dėl netinkamos degalų kokybės. O jei taip atsitiktų, kaltinti tektų nebent patį save.

Trumpai apie „Neste Oil“

UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“, kurios veikla apima naftos ir atsinaujinančių energijos šaltinių perdirbimą, didžiausią dėmesį skiriant gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija – pirmaujanti pasaulyje dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja, o jos naujos kartos dyzelinu „Neste Pro Diesel“ prekiaujama Suomijoje ir Lietuvoje. „Neste Oil“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių ir valdo 1030 degalinių, joje dirba apie 5000 žmonių. 2014 m. korporacijos pardavimai siekė 15 mlrd. eurų.  

Egidijaus BABELIO nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.