Vilniuje atidarytas atnaujintas BMW salonas

BFL_5197Vilniuje po beveik 3 mėnesius trukusios rekonstrukcijos atidarytas atnaujintas BMW salonas. Jis įrengtas pagal naujausius BMW koncerno reikalavimus, kuriuose didžiausias dėmesys skiriamas klientų patogumui, aptarnavimo individualumui ir, žinoma, naujiems automobiliams.

„Mes visuomet siekėme, kad klientai jaustų BMW kokybę ne tik sėsdami į BMW automobilį, bet ir atvykę į saloną. Todėl jį pertvarkėme taip, kad atitiktų aukščiausius koncerno standartus – būtų modernesnis, malonesnis ir patogesnis tiek klientams, tiek ir mūsų darbuotojams. Sukurtos atskiros bendravimo su klientais „salos“ leis užtikrinti asmeniškesnį klientų priėmimą ir aptarnavimą“, – sakė BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

BFL_5484

Be klientų aptarnavimo erdvių „Krasta Auto“ salone modernizuota ir klientų poilsio zona, BMW aksesuarų parduotuvė, visame salone pakeista grindų danga, lubos, baldai.

Eksponuojami BMW automobiliai, kaip ir iki šiol, bus išdėstyti „gatvės“ principu – vienas paskui kitą, į dvi lygiagrečias linijas. Spalio mėnesį šioje atnaujintoje „gatvėje“ laukiama pasirodant didžiausių šių metų BMW premjerų – naujojo prabangaus BMW 7 serijos sedano bei atnaujinto kompaktinio padidinto pravažumo automobilio „BMW X1“. Greta BMW įsikūrusiame „Mini“ salone rudenį taip pat debiutuos naujas, erdvus „Mini Clubman“ modelis.

Atsinaujinęs Ozo g. 10A esantis BMW salonas dirbs įprastu režimu – darbo dienomis nuo 7:30 iki 19:00, šeštadienį – nuo 9:00 iki 15:00 valandos. Salono atidarymo proga „Krasta Auto“ rugsėjo 7-12 dienomis pasiūlys malonų staigmenų automanams: specialias BMW 3 ir BMW 5 įsigijimo sąlygas, pasiūlymus serviso lankytojams bei siurprizus perkantiems atsargines detales bei aksesuarus.

BFL_5490

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

UAB „Krasta Auto“  nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.