Volkswagen R GmbH pagražino Golf Sportsvan

DB2015AU01276_large

Naujų automobilių išvaizdos tobulinimas – neblėstanti tradicija. Nuolat atsiranda pirkėjų, pageidaujančių papildyti automobilio eksterjerą ir interjerą veržlumą spinduliuojančiais akcentais. Atsiliepdama į tokius klientų pageidavimus, Volkswagen automobilių tobulinimu ir suasmeninimu užsiimanti dukterinė Volkswagen R GmbH įmonė sukūrė keletą įdomių „R-Line” suasmeninimo paketų, skirtų neseniai pradėtam gaminti, bet vis didesnį populiarumą užkariaujančiam vienatūrio bruožų turinčiam kompaktinės klasės automobiliui Golf Sportsvan.

Šie automobilio puošybos priedai bus pristatyti netrukus duris atversiančiame Frankfurto autosalone.

Pilnas „R-Line” paketas apima visą automobilio išorės ir vidaus puošybos programą tarpusavyje suderintais teminiais elementais. Tačiau egzistuoja galimybė klientui savo automobilį papuošti ir keletu paketo elementų arba savo nuožiūra tarpusavyje derinti kelių skirtingų paketų elementus.

Pasirinkus „R-Line” išorės apdailos paketą, standartiniai Golf Sportsvan bamperiai keičiami įdomesniais. Priekinis bamperis – sportiškesnės išvaizdos, su chromo puošyba ir ventiliacijos kiaurymėmis.  Galinis bamperis – su difuzoriumi. Prie bamperio vykusiai priderinti chromu dengti išmetimo vamzdžių antdėklai ir tamsinti galiniai žibintai. Abu bamperius jungia išplatinti kėbulo spalvos slenksčiai, o dureles puošia R-Line emblema.

Pagrindinis „R-Line” vidaus apdailos akcentas – išskirtinės sportinės sėdynės, papuoštos „R-Line” emblema. Pedalų antdėklai ir kojų atramos plokštelė pagaminti iš plieno. Grindų kilimėliai papuošti įdomiai suderintomis kontrastingų spalvų siūlėmis. Tokiomis pat siūlėmis puoštas ir daugiafunkcinio vairaračio apvadas bei pavarų perjungimo ir rankinio stabdžio rankenėlės. Įjungus borto kompiuterį, ekrane pirmiausiai parodomas „R-Line” logotipas.

Pageidaujantys ne tik sportiškos išvaizdos bet ir dinamiškesnių charakteristikų, gali rinktis „R-Line” sportinį paketą. Jį sudaro progresinis vairo stiprintuvas, 15 mm pažeminta sportinė važiuoklė ir 65% tamsinti galiniai langai. Yra galimybė rinktis 17 colių Salvador, 18 – Marseille arba Serron ratlankius.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.