Agnė Zacharevičienė tikisi šuolio turnyrinėje lentelėje

552

Atsitiktinumas, tačiau LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, prieš dvejus metus būtent Panevėžyje debiutavusi žurnalistų ralyje, penktadienį, birželio 3-ąją, šio miesto Savivaldybės aikštėje vėl lauks „Press ralio 2016“ starto.

„Debiutinis mano ralis Panevėžyje iki šiol kelia geriausius prisiminimus. Prieš dvejus metus automobilių ralį išbandžiau pirmą kartą, tačiau kai ne tik rezultatai, bet ir įspūdžiai pranoksta lūkesčius, atmintyje ilgam išliekantis renginys ir puiki jo organizacija negali nežavėti, – prisiminimais apie pirmojo starto jaudulį dalijosi A. Zacharevičienė. – Nors, tiesą pasakius, viską įsivaizdavau kiek kitaip ir tikėjausi, kad bus gerokai lengviau… Nemoku apsakyti, kokie jausmai užplūsta stovint prie starto linijos. Viduje viskas užverda, emocijos plūsta per smegenis. Tiek adrenalino, kiek jo virė pirmajame mano ralyje, tiesioginiame eteryje dar niekada nebuvau patyrusi!“

A.Zacharevičienė debiutiniame ralyje su patyrusiu ralio meistru Roku Kvaraciejumi, vairavę „Peugeot 308“, finišavo 35-ti tarp 49 lenktynėse dalyvavusių ekipažų, o savo automobilių klasėje, kur varžėsi 10 dalyvių, užėmė septintąją vietą.

18 metų vairuotojos stažą turinčios moters nuomone, debiutantei – tai visai neblogas rezultatas. Tačiau dabar Agnė nusiteikusi kur kas kovingiau ir neabejoja, jog šiemet jai tikrai pavyks gerokai pagerinti šį rezultatą.

„Labai norėjau ir pernai dalyvauti jubiliejiniame, XX-ajame Lietuvos žurnalistų autoklubo su rengtame ralyje, tačiau dėl užimtumo darbe viltis teko atidėti kitiems metams, – sako LNK žinių vedėja, kuri ir šiemet tik paskutiniu momentu papildė ralio dalyvių gretas. – Nors pristigo laiko treniruotėms, tačiau viliuosi, jog su man sutikusiu padėti patyrusiu ir labai azartišku lenktynininku Deividu Jociumi rasime bendrą kalbą ir šeštadienį sėkmingai finišuosime Estijoje“.

Šįkart Agnė kartu su į šturmano kėdę sutikusiu sėstis D. Jociumi visų trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – keliais besidriekiančią ilgą – net 713,39 km., iš kurių 78,02 km sudaro greičio ir kitų specialiųjų rungčių ruožai, trasą pasiryžusi įveikti su „Kia Ceed GT Line“ automobiliu, kurio ratus suka 1,6 litro darbo tūrio dyzelinis variklis.

LNK žinių vedėja A.Zacharevičienė kartu su D. Jociumi šįkart gins KIA komandos garbę.

Dar vienas šios ekipos – DELFI žurnalisto Vytenio Miškinio ir paties UAB KIA AUTO direktoriaus Gintaro Kaukėno – ekipažas prie penktadienį prasidėsiančio „Press ralio 2016“ starto linijos atvairuos įdomų ir gana retą „Kia Ceed GT Line“ automobilį su 1 litro darbo tūrio 3 cilindrų benzininiu jėgos agregatu.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.