„Auto Bild“ Nr. 6

virselis

Naujas žurnalo numeris – nuo birželio 1 d.

BRANGŪS SKAITYTOJAI!

Šiltasis metų laikas džiugina visus. Ne išimtis ir vairuotojai. Kelionės, lenktynės, renginiai ir visokios pramogos, skirtos automobilių mėgėjams, dažniausiai vyksta būtent vasarą. Džiugu ir tai, kad
vasarą sumažėja automobilių spūstys miestuose. Trumpai tariant, vasara – vien tik privalumų metas. Į artimesnes ar tolimesnes keliones leisis visi. Išvykos po Lietuvą, kelionės svetur – viskam reikėtų tinkamai pasiruošti. Derėtų atkreipti dėmesį į automobilio techninę būklę, juk niekam nesinorėtų, kad automobilis sugestų ir sugadintų atostogų nuotaiką. Padangos, oro kondicionierius, visi automobilio skysčiai, pakabos detalės ir stabdžiai – viskas be išimties yra svarbu. Kartais juk užtenka tik atlikti apžiūrą automobilių servise ir leistis į kelionę bus daug ramiau. Pravartu būtų pasidomėti ir kuo skiriasi kelių eismo taisyklės tose šalyse, per kurias ketinama važiuoti.

Nepamirškime, kad karštis, kaip ir šaltis, turi įtakos ir automobiliui, ir vairuotojui. Alinančiame karštyje ilgai vairuojant prarandamas budrumas, tad nepamirškite gerti daug vandens. O kad nebūtų nuobodu atostogauti, nepamirškite nusipirkti „Auto Bild Lietuva“ žurnalo. Gero kelio ir malonaus skaitymo!

Vyr. redaktorius VITOLDAS MILIUS

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.