„Helios sport” komandos tikslas – pergalė klasėje

Helios sport-2

Poilsiautojai, savaitgalį leidę Palangoje, galėjo pasigrožėti „ENEOS 1006 km lenktynių“ komandos technika. Besiruošiant artėjančioms varžyboms visuomenei savo planus atskleidė „Helios sport“ komanda. Šiais metais klaipėdiečiai turi tikslą laimėti vienoje konkurencingiausių klasių – A2000.

Komandą šiemet papildė ir moteris- viena greičiausių šalyje lenktynininkių Indrė Senkutė. Ji pakaitomis su Vaidotu Mitkum, Eriku Vaštaku ir Karoliu Gedgaudu vairuos „Honda Civic Type R“ automobilį.

„Helios Sport“ komanda jau daugiau kaip dešimt metų lenktyniauja įvairiose ilgų distancijų lenktynėse ir „ENEOS 1006 km lenktynės“ yra prioritetinės. Jus jos vyksta Palangoje, visai prie pat šios komandos gimtojo Klaipėdos miesto.

„Komandos branduolys – tai geri draugai, todėl svarbiausias tikslas yra ne tik rezultatas, bet ir puikiai praleistas laikas. Žinoma, tai nereiškia, kad važiuosime lėčiau. Visą laiką stengiamės siekti geriausio rezultato – kovoti dėl pergalės savo klasėje,“ – pasakoja „Helios Sport“ komandos lenktynininkas Erikas Vaštakas.

Šiais metais komanda nutarė kardinaliai atnaujinti techniką. Senutėlis, net 11 sezonų tarnavęs BMW savo gyvenimą nugyveno. Po praėjusiais metais pasiektos puikios pergalės A3000 klasėje komanda nutarė BMW išleisti užtarnauto poilsio. Dabar „seneliukas“ džiugina gerbėjus „Fast Lap“ lenktynėse.

Šiemet komanda išbandys jėgas silpnesnėje, bet kur kas konkurencingesnėje A2000 klasėje gerokai modernesniu ir naujesniu „Honda Civic Type R“ automobiliu.

Komanda nusprendė atšviežinti ir savo ekipos sudėtį ir pasikvietė kartu lenktyniauti Indrę Senkutę.

„Indrė lenktyniauja daug, ji vairuoja panašaus tipo automobilį varomą taip pat priekiniais ratais, tad manome, kad ji ne tik gerokai pagražins mūsų komandą, bet ir sudarys konkurenciją ekipos vyrams,“ – šypsosi Karolis Gedgaudas.

Svarbiausias „Helios sport“ komandos tikslas šių metų „ENEOS 1006 km lenktynėse“ – pasiekti finišą ir išvengti techninių gedimų.

„Žinoma, sieksime maksimalaus tikslo – laimėti savo klasę ir patekti į greičiausiųjų komandų dešimtuką. Tačiau mes liekame ištikimi ir savajam jau daugelį metų naudojamam šūkiui – „Įdegti ir gerai praleisti laiką“. Kai neužkrauname galvų kažkokiu būtinu tikslu, geras rezultatas ateina savaime. O atmosferos mūsų komandoje galėtų pavydėti daugelis,“ – sako „Helios sport“ lenktynininkas Karolis Gedgaudas.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.