Naujasis Touareg Executive Edition

DB2016AU00578_small

Volkswagen pristato išskirtinę savo didžiojo SUV komplektaciją – Touareg Executive Edition. Klientus naujasis Touareg žavės prabangia apdaila,  įdomiais ratlankiais ir išskirtiniais spalviniais sprendimais.

Kėbulas nudažytas išskirtine Malbec Red raudona spalva, tarsi atiduodant duoklę garsiajai Prancūzijos vynuogių Malbec veislei, kurios uogos yra būtent tokio atspalvio.

Komplekte yra ir 20 colių išskirtiniai juodos spalvos lengvo lydinio Mallory ratlankai. Žinoma, galima rinktis ir kitus asortimente esančius 20 ir 21 colio ratlankius.

Dar vienas išskirtinis išvaizdos bruožas – tamsinti šoniniai langai ir vyšninės spalvos tamsinti galiniai žibintai.

Atvėrus dureles, žvilgsnį traukia kitokios apdailos durelių slenksčiai su užrašais „Executive Edition” ir apšvietimo lemputėmis.

Vairuotoją ir priekyje sėdintį keleivį tikrai pradžiugins juoda rifliuota oda aptrauktos ir kontrastinėmis siūlėmis apsiūtos, turinčios šildymo, vėsinimo ir vėdinimo funkcijas, sėdynės bei autonomiškai reguliuojamas kelių zonų salono apšvietimas.

Automobilio kaina prasideda nuo €64925 (už versiją su 150 kW (204 AG) V6 TDI varikliu).

Vidutinės degalų sąnaudos Touareg Executive Edition (150 kW 204 AG), l/100 km: 6,6; vidutinė CO2 tarša, g/ km: 173; energinio efektyvumo klasė: B

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.