Navigacinė sistema padės net ir gerai pažįstamame kelyje

DB2016AU00576_large

Daugelis vairuotojų navigacine sistema naudojasi pagal paskirtį, t.y., ją pasitelkia kaip orientyrą kai reikia nuvažiuoti į tolimą rajoną, retai lankomą gatvę arba kaip nors susiorientuoti svetimame mieste. Važiuojant gerai pažįstamais maršrutais, navigacinės sistemos paslaugų dažniausiai nereikia – juk kelias ir taip žinomas.

Tačiau Volkswagen specialistai ir jų navigacinių sistemų kūrimo partneriai – pasaulinio garso Vokietijos navigacinės įrangos bendrovė TomTom tvirtina, jog net ir pažįstamame kelyje gali pasitaikyti nesklandumų ar gaišaties, kurios išvengti padės papildomos navigacinės sistemos funkcijos – kelio ženklų atpažinimas, operatyvinė informacija apie eismo sąlygas ir kamščius. Tokia sistema labai pravarti išvežiojimo furgonų vairuotojams, kurie turi griežtai nustatytus maršrutus intensyviomis didmiesčio gatvėmis ir kuriose dažnai tyko smulkūs, tačiau nemalonūs netikėtumai – kelio darbai, laikinas eismo ženklų pakeitimas ir, žinoma, netikėtoje vietoje ir netikėtu laiku atsiradę eismo kamščiai.

Bendradarbiaudama su strateginiais partneriais iš TomTom bendrovės, Volkswagen diegia naujovišką Regular Routes navigacinės sistemos funkciją, kuri šiuo metu prieinama visiems, įsigyjantiems naują Volkswagen automobilį su  Discover Media ir Discover Pro automagnetolomis su navigacinėmis sistemomis.

Įjungus šią funkciją, navigacinė sistema per tam tikrą laiką įsimena ir atmintyje išsaugo dažniausiai važinėjamus maršrutus bei seka eismo sąlygas juose. Žinoma, maršrutą galima įvesti ir rankiniu būdu pagal žemėlapį arba nurodyti, kad jis būtų įsimintas šio važiavimo metu.

Įvestus maršrutus galima įjungti vienu mygtuko paspaudimu. Kelionės metu nustačiusi, kad pasirinktame maršrute eismo sąlygos tapo neoptimalios, pvz., įvyko avarija ar susidarė kamštis, navigacijos sistema siūlo pasiekti geidžiamą kelionės tikslą kitu keliu, t.y., suformuoja alternatyvinį maršrutą.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.