Vairuojančios moterys 2-ąjį gimtadienį šventė kitaip

RL (18)

Gegužės paskutinėmis dienomis savo gimtadienį švenčia Vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“. Pernai savo  šventėje jos rengė „Damų kartingo“ varžybas, šiemet buvo  nuspręsta asociacijos gimtadienį paminėti kitaip.

„Plytinės kartodrome“ vykusioje šventėje  svečiavosi socialinės akcijos „Protas, grožis, sveikata mūsų ateities pradžia“ dalyviai, jaunuoliai  iš Vilniaus  atviro jaunimo centro „MES PATYS“.  Jiems buvo surengtos kartingų varžybos, edukacinę pamoką apie kartingų sporto specifiką vedė jaunasis lenktyninkas Justas Jonušis, koncertavo Vairuojančių moterų asociacijos narės Rasa Kaušiūtė, Gerda Stiklickienė, Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė.

Šios socialinės akcijos pagrindinis tikslas  atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunuolius atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui.  Todėl jaunuoliai, kurie atsisakė ar niekada neturėjo šių žalingų įpročių yra skatinami ir įtraukiami į įvairias įdomias veiklas.

Pasak „Racing Ladies“ prezidentės, Astos Jonušienės, asociacijos narės yra ne tik puikios vairuotojos, bet ir esamos ar būsimos mamos, todėl joms yra svarbu prisidėti prie akcijų, kurios skatina jaunus žmones gyventi be žalingų įpročių. „Mums svarbi yra mūsų vaikų ateitis.“ – sako Asta.

“Protas, grožis, sveikata mūsų ateities pradžia” iniciatorė –  Tatjana Černiavskienė taip pat priklauso Vairuojančių moterų asociacijai “Racing Ladies”, ji pažadėjo, kada teityje skatins asociacijos nares dar daugiau prisidėti prie tokių projektų, nes jie yra svarbūs ir turi išliekamąją vertę.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.