Volkswagen šluoja prizus

Plus X Award – 2003 metais pradėtas rengti tarptautinis technologijų, sporto ir gyvenimo būdo konkursas, kurio vertinimo komisiją sudaro kompetentingi 25 ūkio šakų ekspertai iš įvairių pasaulio šalių. Vertinant konkursui pateiktus gaminius ir paslaugas, ypatingas dėmesys skiriamas naujoviškumui, tvarumui ir pridėtinei vertei

Konkurso dalyviai skirstomi į keletą kategorijų, o kiekvienas gaminys gali varžytis ne vienoje iš jų, pelnydamas tos ar kitos kategorijos apdovanojimą.

Pagrindinis „Plus X Award“ prizas suteikiamas laimėjusiems daugiausiai atskirų kategorijų.

Tarp automobilių gamintojų šiemet ypatinga sėkmė lydėjo Volkswagen atstovus. Metų gaminiais tapo ir atitinkamai „Product of the Year 2016/2017 Award“ prizą pelnė net 4 Volkswagen modeliai: naujasis antrosios kartos Tiguan, pamėgtas Touran, netrukus debiutuosiantis tik Kinijos rinkai skirtas Phideon ir šiais metais visuomenei pristatytas T-Cross Breeze konceptas.

Tiguan ir Touran pelnė po „Aukščiausios kokybės“, „Dizaino“, „Naudojimo paprastumo“ ir funkcionalumo prizus ir todėl buvo paskelbti atitinkamai „2016/2017 m kompaktiniu SUV“ ir „2016/2017 m vienatūriu“.

Kinijos rinkai skirtas Phideon gavo tų pačių kategorijų įvertinimus kaip ir Tiguan bei Touran, todėl buvo nominuotas „2016/2017 m prestižiniu sedanu“.

Šiais metais Ženevoje pirmą kartą pademonstruotas T-Cross Breeze konceptas paskelbtas „2016/2017 m konceptu“.

Gamintojas primena, kad Volkswagen T-Cross Breeze priskiriamas šiuo metu dar negausiam SUV kabrioletų tipui ir tikina, kad pastarojo pagrindu sukurti serijiniai modeliai bus labiau įperkami, nei galima tikėtis iš tipiško SUV ar automobilio atidengiamu stogu.

Prizai įteikti birželio 24-osios vakarą buvusiuose Bundestago rūmuose Bonoje (Vokietija) įvykusiame „Plus X Night 2016” renginyje.

Prizus atsiėmė ir savo bei kitų skyrių kolegų vardu padėkos kalbą pasakė Volkswagen dizaino vadovas Klausas Bischoffas.

Jis akcentavo visaapimantį Volkswagen požiūrį į kuriamos produkcijos dizainą, tuo atkreipdamas dėmesį, kad šiais metais aukštų įvertinimų sulaukė ne tik masiniai bendrovės gaminiai, bet ir nišinė produkciją – išimtinai Kinijos rinkai skirtas Volkswagen Phideon ir Volkswagen ateities technologijų šauklys bei gamybinio potencialo ambasadorius parodose bei viešuosiuose renginiuose – T-Cross Breeze demonstracinis konceptas.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.