Žurnalistų „Dakaras“ įgauna pagreitį

DSC_7642

Šiandien Panevėžyje startavusiame „Press Ralyje“ kaista ne tik oras bei asfaltas

Pirmasis ralio greičio ruožas „15min.lt“, pavadintas informacinio renginio rėmėjo vardu, vyko Panevėžio darbo rinkos centro vairavimo bazėje. Žurnalistų ralyje dalyvaujantys ekipažai modernų autodromą turėjo įveikti du kartus. Trasoje netrūko staigių posūkių, apsisukimų,  tad dalyviams teko pademonstruoti ir automobilių manevringumą, ir tikslų vairavimą.

Iškart po greičio ruožo Panevėžyje „Press Rally“ dalyviai patraukė Latvijos link. Šios kelionės tikslas ─ Rygoje įsikūrusi kartingų trasa „333“ ir „Autoplius“ greičio ruožas bei Bikerniekų automobilių ir motociklų sporto bazė, kurioje ekipažų laukia pagrindinio renginio rėmėjo „Continental“ vardo greičio ruožas. Pirmosios dienos ralio užduočių laimėtojų ekipažas gaus rėmėjo įsteigtą prizą – „Continental“ padangų komplektą.

Į  kartodromą  pirmasis su šturmane Agne Lauciuviene atvažiavęs Ramūnas Fetingis  tuoj pat puolė apžiūrėti trasos, o vėliau juokėsi, kad kelio knygos pakeitimas išėjo tik į naudą : „Gerokai lengviau buvo važiuoti su navigacija, automobilyje turime jas tris, nuolat žiūrime, kuri geriausiai rodo maršrutą. Atvažiavome greitai, nes radome nukirtimą žvyrkeliu prie Astravo dvaro, sutaupėm Biržams kelių remonto.“ Tomo Markelevičiaus ir Tado Martinaičio tandemo labai nepristabdė ir trumpa techninė pauzė ‒ pasikrapštę po Mitsubishi Colt kapotu ralio dalyviai tuoj pat išlėkė į kitą kontrolės punktą.

Kartodrome „333“ dalyvių ekipažai dukart važiavo po 3 ratus „Autoplius“ žiediniame greičio ruože, į trasą paleidžiami dviejų minučių intervalu, tuomet skubėjo į Bikerniekuose laukiančias dvi „Continental“ greičio ruožo trasas. Šiuo metu Bikerniekų autodromas ruošiasi Pasaulio ralio kroso čempionato etapui,  pirmą kartą vyksiančiam Baltijos šalyse spalio 1- 2 dieną. Bikernieki trasa šiemet taip pat švęs 50-ies metų įkūrimo sukaktį, tad Čempionato organizavimas įprasmina iškilmingą progą.

Atidarymo dieną Press ralio dalyviai užbaigs taip pat Latvijoje ─ 16:00 val. pirmuoju numeriu pažymėtas ekipažas jau turėtų įskrieti į Thule greičio ruožą Siguldoje. Po jo visi dalyviai vyks į Joulumae Estijoje, kur atgaus jėgas ir galės pasiruošti rytoj laukiantiems ralio išbandymams.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.