„DHL Rally Elektrėnai“ nugalėtojams – pereinamoji taurė

taure-anusauskienes-foto

„DHL Rally Elektrėnai“ yra vienintelis ralis Lietuvoje, kuriame nugalėtojų ekipažui pagrindinė taurė atitenka tik vieneriems metams. Šio ralio organizatoriai jau antrus metus iš eilės yra įsteigę taurę, legendiniam ralio lenktynininkui Vidmantui Čiutelei atminti, kuria laimėtojas džiaugiasi vos metus. Jos pagrindinis akcentas – tikras Vidmanto ralyje naudotas chronometras.

Šios taurės savininkas buvo kol kas tik vienas – ant taurės išgraviruota Vaidoto ir Žygimanto Žalų pavardė, nes jie pirmieji šią taurę iškėlę virš galvų Elektrėnuose laikė pernai.

Šiemet ant jos bus išgraviruota dar viena. Ar tai bus ta pati, ar kita pavardė, sužinosime jau šeštadienio vakarą, tačiau svarbiausia, kad kiekvienais metais ji įgauna vis didesnę vertę, o kai tų pavardžių ant jos bus vis daugiau, ji taps vis labiau trokštamu trofėjumi, kuris tik metams papuoš kažkieno namus.

„Ši idėja gimė netikėtai, tačiau man labai patiko. Džiaugiamės, kad pereinamosios taurės mintį labai palaikė ir pagrindiniai mūsų partneriai, kuriems kaip niekam kitam tinka du svarbiausi ralio laimėtojų bruožai – greitis ir tikslumas,“ – sako „DHL Rally Elektrėnai“ organizatorius, lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas.

Šiais visuotinio skubėjimo laikais greitis ir tikslumas tampa ypač svarbus. Greitis gabenant siuntas ir kitokius krovinius yra aktualus ir prekių siuntėjams, ir gabenimo paslaugas siūlančioms kompanijoms: jos prisiima įsipareigojimus pateiktą krovinį nugabenti per maksimaliai trumpą laiką. Ir visai nesvarbu, kad tuos taškus gali skirti keli ar net keliolika tūkstančių kilometrų. Greitis ir tikslumas yra itin svarbus ir ralio lenktynėse, nes norintys laimėti privalo važiuoti ir labai greitai, ir labai tiksliai. Net menkiausia klaida ralio lenktynėse gali kainuoti labai brangiai.

„DHL jau daug metų bendradarbiauja su greičio sinonimu tapusių „Formulės 1“ lenktynių organizatoriais. Mes ne tik esame oficialūs F-1 transporto partneriai, bet ir realiai atliekame didžiąją dalį logistikos ir transportavimo paslaugų šių lenktynių komandoms. Tiems, kas lenktynėse kovoja dėl tūkstantųjų sekundės dalių, kiekvienas sprendimas laike turi būti apskaičiuotas iki smulkmenų, – pasakoja „DHL Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Pivoriūnas. – Mūsų prekinį ženklą galima pamatyti ir daugelyje kitų automobilių ir motociklų sporto varžybų. Galima sakyti atvirai – mes dirbame su geriausiais organizatoriais, kurie rengia didžiausias auditorijas žiūrovų pritraukiančius čempionatus“.

„DHL Lietuva“ antri metai iš eilės tapo pagrindiniu partneriu Elektrėnų apylinkėse vyksiančiame automobilių ralyje. Jau rugsėjo 9 dieną pusė šimto automobilių ekipažų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos bei Izraelio pradės kovą Lietuvos čempionato šeštajame etape, kuriame taip pat bus kovojama ir „FIA Baltic Rally Trophy“ įskaitoje.

Pasak M. Pivoriūno, su vienu iš ralio organizatorių Ramūnu Čapkausku „DHL Lietuva“ bendradarbiauja jau keletą metų. Pernai pirmą kartą vykusios lenktynės pateisino lūkesčius: ir lenktynių lygis, ir viešoji komunikacija, ir visos kitos bendradarbiavimo sąlygos buvo įvykdytos. „Todėl šiemet mums buvo kur kas lengviau priimti sprendimą tęsti partnerystę su ralio rengėjais. Ir Europos DHL padaliniui jau nebereikėjo nieko įrodinėti – jie buvo matę praėjusių metų ralio ataskaitą, todėl palaikė mūsų norą DHL vardu ir šiais metais pavadinti Elektrėnų apylinkėse vykstantį ralį“, – pasakoja bendrovės vadovas.

Jo teigimu, bendradarbiavimas su lenktynių rengėjais – ne vien reklamos akcija. Ramūnas Čapkauskas ir Žilvinas Juršys, pagrindiniai „DHL Rally Elektrėnai“ organizatoriai, turintys didžiulę dalyvavimo automobilių sporte patirtį, padeda „DHL Lietuva“ kurjeriams bei vairuotojams ir tiesioginiame jų darbe. Nepriekaištingai valdančių automobilį sportininkų patirtis ir patarimai leidžia vienos didžiausių pasaulyje logistikos įmonių personalui saugiai ir laiku pasiekti kelionės tikslą ir pristatyti laukiamus krovinius.

Daugiau apie šį savaitgalį vyksiančias lenktynes – www.rallyelektrenai.lt

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.