„Auto Bild“ Nr. 10

10-numeris

BRANGŪS SKAITYTOJAI!

Rudenį gausu gėrybių. Jų pilna visur – miškuose, soduose, daržuose ir, be jokių abejonių, automobilių pasaulyje. Dauguma jų demonstruojamos šiuo metu vykstančioje tarptautinėje automobilių parodoje Paryžiuje.

Šios gėrybės arba, kitaip tariant, nauji automobilių modeliai bus bandomi, dalyvaus palyginamuosiuose testuose ir, žinoma, atkeliaus į pardavimo salonus Lietuvoje. Mes stengsimės kuo išsamiau informuoti apie kuo daugiau rinkos naujienų, atskleisti naujų automobilių stipriąsias savybes ir jų trūkumus, jei tik tokių bus.

Įsibėgėjant rudeniui orai vis labiau permainingi. Vairuotojams ir automobiliams artėja rimtesnių išbandymų metas. Lietus, šaltis, rūkas, daug tamsos… galima vardinti daugybę gamtinių sąlygų, nepadedančių vairuoti saugiai. Tinkamai sureguliuotos automobilių žibintų šviesos, padangos, akumuliatoriai – visa tai tampa labai svarbu prasidėjus niūriems, tamsiems ir lietingiems vakarams bei pasirodžius pirmosioms šalnoms naktimis.

Pasirūpinkime savo ratuotais draugais ir jie jūsų nepaves bet kokiu oru ir sėkmingai nuveš į bet kurį Lietuvos kampelį ar kurią kitą pasaulio vietą. Saugaus kelio ir malonaus skaitymo!

Vyriausiasis redaktorius Vitoldas Milius

ABL, 2016 m. Nr.10

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.