Naujasis „Volkswagen Crafter“ pripažintas geriausiu furgonu

Hannover, 22.09.16 WWW.SCHEFFEN.DE e-CRAFTER  WELTPREMIERE  INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2017 Dr Eckhard Scholz Vorstandsvorsitzender Volkswagen Nutzfahrzeuge Foto:  HENNING SCHEFFEN PHOTOGRAPHY MOBIL: 01773193050 WWW.SCHEFFEN.DE info@SCHEFFEN.DE Friedrich-Engels-Str. 31 30880 Laatzen  Region Hannover / Niedersachsen / GERMANY

Vokietijos automobilių gamintojo „Volkswagen“ šį rudenį Hanoverio automobilių parodoje pristatytas naujos laidos „Volkswagen Crafter“ jau pelnė Europos pripažinimą. Prestižiškiausio Europos konkurso „Tarptautinis 2017 metų furgonas“ žiuri šį modelį išrinko geriausiu 2017 metų krovininiu furgonu.

Iš 24 Europos valstybių atstovų sudaryta konkurso komisija, kuriai pirmininkavo Jarlath Sweeney, naująjį „Crafter“ įvertino už tai, kad šis automobilis yra ypač gerai pritaikytas kliento poreikiams ir šiuo aspektu aplenkė likusius pretendentus.

Gamintojo teigimu, šis modelis buvo kurtas atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Naujasis „Volkswagen Crafter“ išsiskiria savo ekonominėmis savybėmis ir išskirtinai funkcionaliais sprendimais kasdieniams verslo poreikiams.

Vienas didžiausių „Volkswagen Crafter“ privalumų – itin platus komplektacijų pasirinkimas. Pirkėjams bus siūlomi 4 baziniai modeliai, kurie taip pat dar skirstomi į tris ilgio ir aukščio grupes. Be to, galimi ir atviri variantai su vienguba arba dviguba kabina, taip pat su kėbulu arba be jo. Iš viso įmanomi net 69 šio modelio variantai.

Iš savo konkurentų praktiškumu ir funkcionalumu išsiskiriantis „Crafter“ gali būti nesunkiai paruošiamas pagal pačius įvairiausius poreikius, o jo matmenys leidžia jį paprastai pritaikyti skirtingoms paskirtims. Modelis su priekinių ratų pavara gali pasiūlyti iki 18,4 m3 krovininės erdvės su maksimalia leidžiama mase nuo 3 iki 4 tonų. 1380 mm pakrovimo plotis tarp ratų arkų ir 4855 mm didžiausias krovinių skyriaus ilgis leidžia „Crafter“ pasigirti didžiausia krovinine erdve savo klasėje.

Kaip pabrėžia Vokietijos automobilių gamintojas, naujasis „Volkswagen Crafter“ pirkėjams pateikia ir protingą krovinių tvirtinimo sprendimą: krovinį galima tvirtinti iš visų pusių. Automobilio sienelėse, pertvaroje, stoge ir ant grindų integruoti oro transporte patentuoti krovinio tvirtinimo bėgeliai, kurie tvirtai laiko bet kokį krovinį.

crafter_front_schrag_uvh20160727-1

Iki smulkmenų ištobulinta ir visiškai naujai sukurta „Crafter“ važiuoklė aprūpinta komfortiška „McPherson“ priekine pakaba. Ji bus tiekiama su penkiais skirtingais standžios galinės ašies, kuri aprūpinta parabolinėmis lingėmis su keliomis progresyvios charakteristikos versijomis, variantais. Taip pat pirmą kartą šiame segmente naujajame „Crafter“ įdiegta elektromechaninė vairavimo sistema leidžia itin gerai valdyti transporto priemonę, suteikia optimalias manevravimo galimybes ir leidžia saugiai vairuoti, nepriklausomai nuo pakrovimo būklės.

Dėl didesnio vairavimo tikslumo ir geresnio automobilio valdymo, pasak „Volkswagen“, sumažėja tiek energijos sąnaudos, tiek CO2 emisija.

Naujasis savo klasės flagmanas „Crafter“ galės pasigirti specialiai sukurtais EU6 varikliais, kurių pagrindą sudaro modulinė dyzeliniams varikliams skirta platforma (MDB). Tai itin patikimi agregatai, sukurti pervežimams tiek trumpais, tiek ilgais atstumais. Specialiai „Crafter“ sukurtas „EA 288 Commercial“ 2,0 litrų darbinio tūrio TDI variklis bus tiekiamas trijų skirtingų galios variantų: 75 kW (102 AG), 103 kW (140 AG) arba kaip „BiTurbo TDI“ – 130 kW (177 AG).

„Volkswagen“ pabrėžia, kad kuriant naująjį „Crafter“ išskirtinis dėmesys buvo skiriamas vairuotojo vietai ir jos ergonomiškumui. Furgono pirkėjams bus siūloma rinktis iš trijų ergonomiškų sėdynių su pakaba variantų, atskiri iš kurių apima reguliuojamą juosmens atramą ir masažo funkciją. Daug dėmesio skirta ir asistavimo vairuotojui sistemoms.

Baltijos šalyse naująjį „Volkswagen Crafter“ bus galima įsigyti nuo 2017 m. metų kovo mėnesio.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.