Paskelbta 2017 metų „ENEOS 1006 km lenktynių“ data

eneos-1006-km-2017_pilkausko-nuotr

Automobilių sporto ir šių lenktynių aistruoliai jau gali pasižymėti savo kitų metų lenktynių kalendoriuje svarbią datą : priešpaskutinį liepos savaitgalį, 19-22 dienomis Palangoje vyks tradicinės, jau 18-osios „ENEOS 1006 km lenktynės“.

eneos-1006-km-2017_pilkausko-nuotr-2

„Tapo jau tradicija, kad didžiausias automobilių sporto renginio, „ENEOS 1006 km lenktynių“ datą skelbiame spalio pradžioje. Ne išimtis ir šie metai,“ – sako lenktynių organizatorius, VŠĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis.

Lenktynininkai ir jų komandos kaip tik šiuo metu baigia sezoną ir pradeda planuoti kitų metų lenktynes. Dėl to, pasak D. Jonušio, tai optimalus laikas paskelbti kitų metų datą.

eneos-1006-km-2017_pilkausko-nuotr-3

Tradiciškai varžybų organizatorius tariasi ir derina renginio datas su kitais ilgų distancijų lenktynių organizatoriais, kad lenktynės „nesikirstų“, o komandos spėtų pervažiuoti iš vienos trasos į kitą ir tinkamai pasiruošti lenktynėms.

„Šiais metais lenktynių datą derinome su „Kreventic“ įmone, organizuojančia ilgų distancijų lenktynių čempionatą, kuriame dažnai dalyvauja sportininkai, lenktyniaujantys ir mūsų „ENEOS 1006 km lenktynėse“. Todėl jų renginiai negali sutapti su mūsų maratonu. Be to, derinomės ir prie „BelCar“ lenktynių organizatorių, nes šiose lenktynėse važiuoja dauguma į Palangą atvažiuojančių užsienio sportininkų,“ – pasakoja D. Jonušis.

eneos-1006-km-2017_babelio-nuotr

Kitais metais Darius žada dar daugiau naujovių, nors varžybų nuostatai kardinaliai nesikeis. Didžiausia naujiena, pasak D. Jonušio, laukia pavasarį. Tad turėkime kantrybės.

 

Vytauto PILKAUSKO ir Egidijaus BABELIO nuotraukos

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.