Pirmieji „SEAT Ateca“ visureigiai pasiekė Lietuvą

ateca_s

Pirmas „SEAT“ istorijoje visureigis sulaukė tikro ažiotažo tarp pirkėjų visoje Europoje. Dar iki prekybos pradžios jis iš karto buvo išrinktas geriausiu Britanijos visureigiu („Best Crossover“) bei susilaukė daugybės pagyrų už savo išskirtinę išvaizdą.

Neabejotinai, naujasis „Ateca“ visureigis dėl savo dinamiškos išvaizdos ir stiliaus bei kruopščiai apgalvotų interjero bei eksterjero elementų užims tvirtas pozicijas savo klasėje.

„Ateca“ jau įvertinta ir dėl saugumo. Vos pasirodžius rinkoje, automobilį jau išbandė „EuroNCAP“ specialistai ir įvertino puikiai – naujausias „SEAT“ gaminys susilaukė maksimalaus penkių saugumo žvaigždučių įvertinimo.

Tai automobilis, kuris kasdienę rutiną pavers nepakartojama patirtimi. Pradedant ergonomiška centrine konsole ir baigiant bendrai didžiule vidaus erdve šis visureigis yra visuomet pasiruošęs viršyti jūsų lūkesčius.

Oficiali „SEAT“ automobilių importuotoja Lietuvoje, įmonė „Autojuta“ taip pat tikisi daug iš naujo modelio.

„Pastaraisiais metais nedideli miesto visureigiai tampa labai patrauklia preke. Iki šiol mes tokių automobilių pirkėjams neturėjome ką pasiūlyti. Tačiau dabar, kai į Lietuvą atvyko „Ateca“, mes tikimės į savo prekybos salonus patraukti ir šios klasės automobilių pirkėjus. Vos atvykus naujam modeliui per pirmas dienas jau sulaukėm didžiulio susidomėjimo. Net didesnio negu tikėjomės,“ – sako UAB „Autojuta“ SEAT padalinio vadovas Nerijus Gečas.

Jau standartinėje įrangoje gausiai sukomplektuotas automobilis su naujausiomis saugumo sistemomis, pasižymintis išskirtiniu temperamentingu ispanišku dizainu ir vokiškomis technologijomis bei neginčijama kokybe, turėtų patraukti nemažai pirkėjų dėmesio.

Juo labiau, kad ir šio automobilio kainos bus itin viliojančios. „SEAT Ateca“ kainos prasideda nuo 18 929 eurų.

ateca_s2

 

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.