„Auto Bild“ Nr. 2

2

Brangūs skaitytojai, Nauji metai – nauji ratai. Lietuvos naujų automobilių rinka po truputį atsigauna. Tai džiugina, nes pagal automobilių parko amžių, velkamės Europos Sąjungos valstybių uodegoje. Kodėl mes nenorime naujų automobilių? O gal norime, bet negalime nusipirkti? Tikriausiai yra ir taip, ir taip. Daugybė žmonių mielai pirktų ir džiaugtųsi nauju, dar niekieno neeksploatuotu modeliu, tik, deja, negali sau to leisti. Kiti, net ir turėdami pinigų naujam automobiliui, vis tiek renkasi naudotą. Vis dar gaji nuomonė, kad iš pardavimo salono išvažiavęs automobilis iškart atpinga 30 proc. Tiesos tame yra, tačiau galimi ir kitokie skaičiavimo variantai.

Mūsų nuomone, neteisių nėra. Visi elgiasi taip, kaip jiems atrodo geriau, protingiau ir ar apskritai įmanoma to meto sąlygomis. Tam ir yra „Auto Bild Lietuva“ žurnalas, kad jame būtų galima rasti apie visokius – naujus, naudotus, svajonių, istorinius, sportinius ir kuo įvairesnius automobilius.

Visiems linkime eiti savo keliu ir rasti sau tinkamiausią transporto priemonę. Ir nors „kaimyno sindromas“ vis dar galioja, vis dėlto geriau galvoti savo galva.

Saugaus kelio ir malonaus skaitymo!

Vyr. redaktorius Vitoldas Milius

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.