„Kia“ į žurnalistų ralį siunčia tarptautinę trijų ekipažų komandą

KIA press rally team3

Šiais metais tarptautiniame žurnalistų ralyje dalyvaus rekordiškai daug – net trys „Kia“ automobiliai. Mažu stilingu ką tik Lietuvą pasiekusiu „Picanto“ važiuos dainininkė Ingrida Kazlauskaitė. Šturmano pozicijoje automobilyje sėdės profesionalus lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas.

„Man taip patiko šitas automobilis, iš karto jį įsimylėjau. Labai simpatiškas. Mes gal ir nebūsim greičiausi, bet tikrai labai gerai praleisim savaitgalį,“ – džiaugėsi I. Kazlauskaitė.

Kiek galingesniame tačiau taip pat vos Lietuvą pasiekusiame „Rio“ važiuos jau ne pirmus metus žurnalistų ralyje dalyvaujantis tandemas – LNK vakaro žinių vedėja Agnė Zacharevičienė ir lenktynininkas Deividas Jocius. Pernai jie kiek netikėtai nugalėjo dyzelinių automobilių kategorijoje, todėl šiemet ir vėl nusiteikė kovingai.

Komanda iki ralio likus keletui dienų surengė treniruotę, tačiau Deividas Jocius tuo metu buvo išvykęs į užsienį. Nepaisant to, lenktynininkas užtikrintas savo ekipažo galimybėmis.

„Geriems treniruotis nereikia, o blogiems nepadės. Mes iš pirmųjų kategorijos,“ – juokėsi D. Jocius.

Trečią automobilį vairuos žurnalistas iš Ukrainos Olegas Vasilevskis. Jam asistuos „Kia Auto“ direktorius Gintaras Kaukėnas.

„Šturmano kėdėje debiutavau pernai. Tada mums nesisekė, bet šiemet važiuosiu šalia tikrai gero vairuotojo, todėl manau mes turėtumėm būti tarp savo klasės lyderių,“ – lenktynių išvakarėse pasakojo G. Kaukėnas.

Kaip sekėsi komandai sužinosime šeštadienio vakarą, kada tradicinis tarptautinis žurnalistų ralis finišuos Palangos „Atostogų parke“.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.