Lietuvius toliau kankina techninės bėdos, bet pozicijas savo klasėje pagerino

Arctic Energy WRT Korsikos ralyje

Šeštadienį WRC Korsikos ralio dalyviams prasidėjo dar viena nelengva ralio diena išsvajotojo WRC ketvirto etapo finišo link. Automobilio techninės problemos kankino ne tik vienintelį lietuviškąjį ekipažą „Arctic Energy World Rally team“, bet ir kitus dalyvius, besivaržančius drauge su lietuviais toje pačioje klasėje. Visgi nepaisant techninių problemų, Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius po 7 greičio ruožų dvejomis pozicijomis palypėjo aukštyn savo klasėje.

Lietuvai atstovaujantiems „Arctic Energy World Rally team“ komandos lenktynininkams Deividui Jociui ir Donatui Zvicevičiui antroji Korsikos ralio diena iššūkių nepagailėjo. Nuo pat pirmojo šios dienos greičio ruožo lietuvius vėl kankino elektronikos bėdos.

„Elektros problemos mūsų nenori apleisti. Visus tris pirmuosius šios dienos greičio ruožus pravažiavome ant trijų cilindrų. Automobilis kažko ožiuojasi. Tačiau viliuosi, kad šiuo metu serviso parke komanda ras tas problemas ir jas pašalins“, – sakė D. Jocius.

Po 7 greičio ruožų lietuviai rikiuojasi 47 vietoje bendroje įskaitoje, o savo klasėje pozicijas pagerino per du laiptelius. Iš 17 vietos pakilo į 14-ąją.

Nuo pat pirmųjų šios dienos greičio ruožų kilometrų avarijų bei techninių bėdų neišvengė ir kiti WRC Korsikos ralio dalyviai. Kovos „10 000 posūkių“ ralyje jau nebetesia 8 ekipažai.

Tuo tarpu lyderių trejetuke pirmosios pozicijos neužleidžia prancūzas Sebastienas Ogieras. Po 7 greičio ruožą jis artimiausią savo konkurentą belgą Thierry‘ą Neuville‘į lenkia 34,2 sekundėmis. O trečioje vietoje esantis britas Krisas Meeke belgui lipa ant kalnų. Skirtumas tarp antrosios ir trečios vietos itin menkas – vos 0,5 sekundės dalys.

Šiandien dalyviams dar liko įveikti 68,45 kilometrus greičio ruožais.

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.