Gražiausių 2011 metų automobilių rinkimai

Svarbiausia – meilė!

Gražiausių metų automobilių „Auto Bild“ žurnalų šeimos skaitytojai ieško jau šeštus metus iš eilės. Kuris modelis šį kartą labiausiai krito į akį?

„Charakteris svarbiau negu grožis“, – kartą pasakė didysis italų dizaineris Sergio Pininfarina. Tačiau jei nusižiūrėtas subjektas atrodo labai gražiai, paprastai prabyla ne sveikas protas, ar ne tiesa? Mieli mūsų skaitytojai, mes nenorime jūsų įsprausti į kokius nors rėmus ir nurodyti, pagal kokį kriterijų – automobilio išvaizdą ar jo charakterio bruožus – reikėtų spręsti, už kurį modelį atiduoti savo balsą. Tai visiška jūsų laisvė. Visus 2011 metų naujus modelius įvertinkime nepaisydami jokių išlaidų, variklio galios ar aplinkosaugos normų. Juk čia kalbama apie grožį, čia svarbu tik begalinė meilė kūriniui iš skardos gabalėlio. Tad kuris gamintojas 2011 metais ant keturių ratų užkėlė gražiausią modelį? Tai nuspręsti – jūsų teisė. Visi 116 modelių pristatomi suskirstyti į penkias kategorijas.
Gražiausių automobilių rinkimuose dalyvauja Europoje leidžiamų „Auto Bild“ žurnalų skaitytojai, kurių yra maždaug 40 milijonų ir jie atstovauja 25 šalims. Kiekvienas dalyvis turi šešis balsus: po vieną už kiekvienos kategorijos favoritą ir vieną už absoliučiai gražiausią svajonę iš penkių pasirinktų.

Balsavimas – tik internetu
Rinkti gražiausius automobilius bus galima tik internetu iki šių metų gegužės 3 d. 24 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti gražiausių automobilių rinkimuose – trijų teisingai atspėjusiųjų absoliutų čempioną bei penkis savo klasės nugalėtojus laukia mūsų rėmėjų įsteigti prizai.

1 vieta – Navigatorius „Infoera GPS2“


2 vieta – „Laisvų rankų“ įranga i-Tec SOLAR


3 vieta – Stilingas „Škoda“ prizas dviems: skarelė – jai, kaklaraištis – jam.


Pasirinkite automobilius už kuriuos balsuojate:

foto

foto

foto

foto

foto


SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.