Renault

Renault_150Pranzūzų automobilių gamintoja „Renault“ sėkmingai bendradarbiaudama su „Nissan“ tradiciškai siejama su stipriausiais automobilių importuotojais. Išpėtota modelių programa visų pirma orientuota į kompaktiškų ir mažųjų automobilių gamybą. Jau yra paruošta ir vienatūrių pasiūla: „Espace“ ir „Scénic“. O „Kangoo“ galima būtų pavadinti tikruoju R4 pasekėju.

RENAULT AUTOMOBILIŲ MODELIAI

  • 19

    Renault 19

  • Clio

    Renault Clio

Kur dingo žavesys?

Kur dingo žavesys?

Renault Twingo I Tai automobilis, gamintas nuo 1993 iki 2007 m. Iš viso dienos šviesą išvydo 2,5 mln. tokių Twingo. Nissan Micra III Šis Micra buvo gaminamas nuo 2003 iki 2010 metų. Per tuos metus nuo konvejerio nuriedėjo 990 tūkst. tokių automobilių. Priekis, primenantis mielą šnaucerių veislės šunelio snukutį, bei apvalainas galas dingo. Liko tik […]

Jis ir vėl geros formos

Jis ir vėl geros formos

Clio pavadinimas ilgus metus buvo trūkumų ir defektų sinonimas. Tačiau trečioji šio modelio karta – kur kas geresnė. Pasirodo, ir Renault automobiliai gali būti kokybiški! Renault automobiliai ir jų gamintojas ne kartą yra gavę pylos. Priekaištų sulaukė Twingo ir Clio, Megane ir Scenic, Laguna ir Kangoo. Esame rašę apie “pilną defektų niekalą” ir gamintojų šūkį […]

Renault šnipinėjimo skandale įtariami kinai

Kaip jau pranešta anksčiau, Renault nutraukė trijų aukšto rango vadovų įgaliojimus, įtariant juos pramoniniu špionažu.

Penktadienį Prancūzijos įstatymų leidėjas Bernard Carayon pareiškė, kad „įvairūs, patikrinti bei patikimi šaltiniai“ įtaria kinų dalyvavimą šioje istorijoje. „Yra keletas šaltinių, paprastai laikomų rimtais, kurių nuomone kinai buvo informacijos pirkėjai“, sakė jis.

Prancūzijos vyriausybė šio pareiškimo nekomentuoja. Renault taip pat neskelbia tyrimo detalių, tik pareiškė, kad imsis teisinių priemonių prieš tris savo buvusius vadybininkus, kurių pavardės kol kas neskelbiamos, kad netrukdytų būsimam procesui.

Tačiau kompanija užsiminė, kad šie vadovai užėmė „išskirtines strategines“ pozicijas.

www.auto-bild.lt

Renault nušalino 3 aukštus vadovus įtariamus pramoniniu špionažu

Renault nušalino nuo pareigų tris aukšto rango vadovus, įtariamus pramoniniu špionažu. Manoma, kad jie galėjo nutekinti informaciją apie elektromobilių technologijas. Renault yra viena iš aktyviausių kompanijų šioje srityje.

Vadovų pavardės bei pareigos neskelbiamos, žinoma tik, kad jie įėjo į direktoratą. Oficialaus kompanijos atstovo žodžiais, tyrimas dėl informacijos nutekėjimo prasidėjo rugpjūčio mėn. Neskelbiamų šaltinių duomenimis, įtariamiesiems sausio 3 d. pasiūlyta palikti darbą be išeitinės pašalpos.

www.auto-bild.lt

Renault Wind vs Megane Cabrio

Renault ruošiasi gaminti mažą krosoverį

Renault vadovas Patrick Pelata pasakė, jog kompanija planuoja papildyti modelių gamą krosoveriu, pagal dydį mažesniu nei dabartinis Koleos. Jokių smulkmenų jis nepranešė – nei platforma, kurios bazėje modelis būtų gaminamas, nei pasirodymo laikas nepaminėti. Galima tik spėti, kad pagrindu taptų Renault Megane.

Dabartinio Koleos sėkmė, Pelata žodžiais, kiek abejotina. Jis nebeparduodamas Olandijoje, jo planuoja atsisakyti ir Anglijos renault pardavėjai. Tačiau Ispanijoje, Prancūzijoje, Rusijoje pardavimai išlieka stabilūs.

www.auto-bild.lt

Naujas bandymų centras

Renault“ oficialiai atidarė „Titu techninį centrą“ Rumunijoje. Ceremonijoje dalyvavo Rumunijos prezidentas Traian Basescu ir „Renault“ vykdantysis direktorius Patrick Pélata. Naujasis  entras, kuriame bus atliekami „Logan“ gamybai naudojamos B0 platformos ir automobilių testavimai,  papildys Prancūzijoje veikiančių Aubevoye ir Lardy bandymų centrų  funkcijas.

Birželio mėnesį „Renault“ atidarė pavarų technologijų vystymo padalinį Lardy cenre. Atidarydama naują bendymų centrą Rumunijoje „Renault“ tęsia investicijas į technologijų  vystymą. Naujasis bandymų centras pastatytas 330 ha plote, pusiaukelėje tarp „Dacia“ gamyklos Piteštis ir „Renault Technologie Roumanie“ (RTR) inžinerijos centro Bukarešte.

Naująjame bandymų centre įrengta apie 100 automobilių ir jų komponentų (buferių, važiuoklių, pavarų ir t.t.)testavimo staklių.  Įrenginiai suteikia galimybę imituoti ekstremalias sąlygas, tikrina automobilių gebėjimą atlaikyti šaltį, karštį, lietų bei daugelį kitų važiavimui nepalankių situacijų. Dešimt įvairaus pobūdžio imitacinių trasų, kurių bendras ilgis yra 32 km,  analizuoja transporto priemonių judėjimo patikimumą. Šiose trasose išbandomas automobilio atsparumas nelygiai kelio dangai, smūgiams į dugną ir pan.  Naujasis bandymų centras atitinka Europos aplinkosaugos standartus ir bus pateiktas ISO 14001 sertifikavimui per pirmuosius veiklos metus.

Pirmosios darbuotojų komandos į centrą atvyko 2010 m. birželio mėn, o iki šių metų pabaigos cente dirbs apie 300 žmonių. Pirmieji bandymai centre bus atlikti š.m. spalio mėnesį.

Renault Laguna

Kaip ir visi, Renault Paryžiaus parodai ruošia naujienas. Viena jų – atšviežinti Renault Laguna hetčbekas ir universalas. Jie sudarys kompaniją irgi Paryžiuje pristatomam sedanui Latitude.

Pasikeitimai daugiau kosmetiniai – nauja priekinių žibintų forma su „blakstienomis“, labiau išryškintos radiatoriaus grotelės.

www.auto-bild.lt

Renault neatsisakys Koleos

Renault paneigė anksčiau Italijos informacijos priemonėse pasirodžiusius gandus apie visureigio Koleos gamybos sustabdymą dėl sumažėjusios šio modelio paklausos Europoje.

Tiesa, kai kuriose Europos rinkose dėl šios priežąsties jis nustotas pardavinėti, arba apie tokį žingsnį galvojama.

www.auto-bild.lt

Naujas Clio

Svetainė Autosblog parodė pirmąjį naujos kartos Renault Clio atvaizdą. Kaip anksčiau pareiškė Renault atstovas Steve Norman, Paryžiaus parodoje bus parodytas „konceptinis“ variantas. Tačiau automobilis nuotraukoje labiau primena jau serijinę versiją.

Normano žodžiais Clio turėtų tapti nauja „ikona“ mažų automobilių klasėje. „Negaliu apsakyti, kaip pritrenkiančiai atrodo naujasis Clio. Turite patys pamatyti“.

Atrodo Clio tikrai gerai. Tiesa, nepalieka jausmas, kad tai kažkur jau matyta… Mazda2, Ford Fiesta…

Aišku, vargu ar galima kaltinti Renault plagiatu. Tokia jau automobilių dizaino mada…

Mazda2

www.auto-bild.lt

SKELBIMAS

Autobild.lt konktaktai Reklama svetainėje
© 2005 "Axel Springer AG". Visos teisės išsaugomos. Rengiama pagal "Auto Bild" licenciją.
Draudžiamas visas ar dalinis atgaminimas bet kokiu būdu kuria nors kalba be išankstinio raštiško leidimo.