Žvejai iškeitė karpį į automobilį

kur tu karpi laimetojai7Liepos pabaigoje Raseinių rajone, „Karpynėje“ vyko tradicinės, jau devynioliktus metus iš eilės rengiamos žvejų varžybos „Dynamite baits, kur tu, karpi?“. Šiemet jose dalyvavo net 69 komandos, kurios varžėsi dėl to, kas per parą pagaus daugiausiai žuvies arba sugaus specialiais žetonais pažymėtus karpius.

Anot renginio organizatorių, šiais metais varžybos sulaukė neregėto susidomėjimo. Teko limituoti visų norinčių komandų skaičių ir varžybose buvo suteikta teisė dalyvauti tik 69 komandoms, nors norinčių buvo per šimtą.

Tradiciškai be gausybės paprastų karpių, į tvenkinį yra įleidžiami ir keletas prizinių, specialiais žetonais pažymėtų karpių. Šiemet tvenkinyje plaukiojo dešimt „bronzinių“ karpių su 60 eurų vertės žetonais, du „sidabriniai“ 300 eurų vertės karpiai ir vienas auksinis, kurį pagavus jau šeštus metus iš eilės organizatoriai dovanoja KIA automobilį.

Šiais metais nugalėjusios komandos pagavo daugiau kaip po 100 kg karpių. Tačiau laimingiausi buvo ne jie.

Labiausiai iš laimės švytėjo šeimyninis tėvo ir sūnaus tandemas iš Kauno – Aleksandras ir Egidijus Ramuckai. Pasivadinę „Carp hunters“ jie per parą pagavo vos vieną karpį. Tačiau jis buvo auksinis.

Vakar KIA salone Vilniuje jiems buvo įteiktas pagrindinis šių metų varžybų prizas – „Kia Rio“ automobilis.

Tai jau trečias „Kur tu, karpi?“ varžybose laimimas automobilis.

„Darosi jau tradicija, kad žvejai auksinį karpį ištraukia ir automobilį laimi kas antrus metus. Taigi per pastaruosius šešerius metus mes padovanojame jau trečią automobilį,“ – pasakojo „Kia Vilnius“ vadovas Gintaras Kaukėnas.

Iki šiol kauniečiai Ramuckai „Kur tu, karpi?“ varžybose dalyvavo aštuonis kartus ir geriausia jų pasiekta vieta buvo septintoji.

Iš viso per parą, kai vyko varžybos, žvejai sugavo net 352 karpius, o bendras visų komandų laimikis svėrė beveik 800 kg.

Organizatorių nuotr.

www.auto-bild.lt