Geriausios Lietuvos lenktynių trasos automobilių sporto entuziastams

Ieškote vietos, kur galėtumėte patenkinti greičio poreikį? Ieškokite toliau nei Lietuva! Šioje mažoje Baltijos šalyje yra keletas geriausių lenktynių trasų Europoje. Nesvarbu, ar esate profesionalus vairuotojas, ar tik mėgėjas entuziastas, čia kiekvienas ras ką nors sau. Šiame tinklaraščio įraše iš arčiau apžvelgsime keletą geriausių Lietuvos lenktynių trasų autosporto gerbėjams. Taigi užsimaukite lenktynininko pirštines ir pasiruoškite greitį trasoje!

  1. Paluknio autodromas: Ši 10 posūkių trasa yra vaizdingame Panevėžio rajone ir puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti savo įgūdžius įveikiamoje trasoje. Ji techniška, bet atlaidi, o jos staigūs posūkiai taps tikru iššūkiu net labiausiai patyrusiems vairuotojams. Trasoje taip pat vyksta tokie renginiai kaip driftingo varžybos, todėl čia tvyro puiki atmosfera.
  2. Mažeikių autodromas: Ši Mažeikių mieste esanti trasa, ko gero, yra viena sudėtingiausių, kokias tik rasite Lietuvoje. Jos 2,2 km ilgio trasoje yra 13 posūkių ir ji įrengta nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori iš tikrųjų peržengti savo galimybių ribas ir išbandyti savo įgūdžius.
  3. Kauno autodromas: Ši Kauno mieste esanti 4 posūkių trasa yra gana lengvai įveikiama ir puikiai tinka pradedantiesiems. Joje taip pat yra daug vietos drifto judesiams praktikuoti, o praeityje joje buvo surengta keletas įdomių renginių.
  4. Raseinių autodromas: Ši Raseinių mieste esanti trasa yra viena unikaliausių Lietuvoje. Tai 11 posūkių turinti grunto trasa, kuri iš pradžių buvo sukurta bekelės lenktynėms. Trasa taip pat pasižymi nuostabiu kraštovaizdžiu ir yra puiki vieta patirti jaudinančių lenktynių.

Taigi, jei ieškote adrenalino kupinos dienos lenktynėse, Lietuva yra ta vieta, kurioje turite būti. Nuo sudėtingų trasų iki atlaidesnių trasų – čia rasite ką nors, kas atitiks jūsų poreikius. Tik įsitikinkite, kad atvykstate pasiruošę ir trasoje esate saugūs! Sėkmingų lenktynių!

www.auto-bild.lt

Learn More →