5 geriausios automobilių sporto trasos Lietuvoje

Jei esate automobilių sporto gerbėjas, Lietuva yra ta vieta, kur turite būti! Čia yra kelios pasaulinio lygio trasos, todėl kiekvienas ras ką pasirinkti. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs profesionalas, šios trasos privers jūsų širdį plakti! Štai 5 geriausios Lietuvos automobilių sporto trasos:

  1. Kauno žiedinė lenktynių trasa – Kaune esanti trasa puikiai tinka pradedantiesiems ir pirmą kartą lenktyniaujantiems lenktynininkams. Joje įrengta 2,7 km ilgio trasa, kurioje yra keletas siaurų posūkių, todėl tai ideali vieta lavinti savo driftingo įgūdžius. Trasa veikia nuo balandžio iki spalio mėn. ir joje ištisus metus vyksta daug įvairių lenktynių renginių.
  2. Marijampolės trasa – Marijampolės mieste esanti trasa puikiai tinka patyrusiems lenktynininkams. Dėl sudėtingo išplanavimo ir siaurų posūkių ji yra didelis iššūkis net ir labiausiai patyrusiems vairuotojams. Per daugelį metų šioje trasoje vyko daug tarptautinių lenktynių renginių, čia taip pat galima važinėti kartingais.
  3. Palangos tarptautinė lenktynių trasa – Palangos mieste esanti trasa puikiai tinka motociklų lenktynininkams ir entuziastams. 2 km ilgio trasoje yra 11 posūkių, todėl ji yra greita ir kupina veiksmo. Tai puiki vieta išbandyti savo įgūdžius ir išjudinti save iki galo!
  4. Nemuno žiedas – Kaune esanti trasa puikiai tinka driftą mėgstantiems vairuotojams. 1 km ilgio trasoje gausu siaurų posūkių ir plaukmenų, todėl tai ideali vieta lavinti savo įgūdžius. Ši trasa taip pat populiari tarp tarptautinių lenktynininkų, joje per metus rengiamos kelios lenktynės.
  5. Utenos trasa – ši Utenos mieste esanti trasa puikiai tinka tiems, kurie ieško tikrų iššūkių. 3 km ilgio trasoje yra daug sudėtingų posūkių, todėl ji yra ideali vieta išbandyti savo įgūdžius ir lavinti vairavimo techniką. Čia taip pat galima važinėti kartingais, o per metus čia vyksta keletas tarptautinių lenktynių renginių.

Nesvarbu, kokio lygio yra jūsų įgūdžiai, Lietuvoje kiekvienas ras ką nors sau. Dėl daugybės pasaulinio lygio trasų ir renginių tikrai rasite trasą, atitinkančią jūsų poreikius. Tad nepraleiskite progos – keliaukite į Lietuvą ir prisijunkite prie veiksmo!

auto-bild.lt

Learn More →