„Auto Bild“ Nr. 8

virselis_Nr8Brangūs skaitytojai! Prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo – rugpjūtis. Dauguma žmonių visame pasaulyje atostogauja. Atostogauja ir automobilių pramonės atstovai. Tiesa, tai nereiškia, kad užsidaro gamyklos ir sustoja konvejeriai. Nieko panašaus! Gamyba – nenutrūkstamas procesas, tačiau rugpjūčio mėnesį retai kada pristatomi nauji automobilių modeliai, nevyksta jokie automobilių bandymai.

Gamintojai dažniausiai laukia rugsėjo ir kaip susitarę užverčia mus informacija apie automobilių rinkos naujoves. Taigi ateityje laukia daug darbo. O kuo svarbus rugpjūtis? Ką jis reiškia automobilininkams ir keliautojams? Pasirodo, tai, kad laikrodis nenumaldomai tiksi ir pats metas daryti tai, apie ką svajojote ilgais darganotais rudens ar žiemos vakarais – važiuoti.

Drąsiai važiuoti visur, kur planavote ar net neplanavote. Tiesiog sėsti, važiuoti ir džiaugtis. Mes dažnai gauname klausimų ir suprantame, kad nemažai vairuotojų turi įvairių baimių ir nerimo, susijusio su kelionių sėkme, vairavimo subtilumais, automobilių patikimumu. Tokios baimės paprastai trukdo gyventi. Paskubėkite jų atsikratyti – juk prasidėjo paskutinis šios vasaros mėnuo. Drąsiai leiskitės į keliones, nes vėliau bus gaila, kad kažko nepadarėte, o vasara jau baigėsi. Saugaus kelio, smagių kelionių ir malonaus skaitymo!

Vyr. redaktorius Vitoldas Milius

ABL, 2017 m. Nr.8