„Jaguar“ vairuotojams įvaizdį kurs „Mas 924“

DSC_7790-Edit

Pabrėš nevaržomą „Jaguar“ stiliaus laisvę

„Jaguar“ prekės ženklo ambasadore Lietuvoje tapo stiliaus bei mados studija „Mas 924“. „Jaguar“ automobiliais prekiaujanti bendrovė „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė vieneriems metams pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią prabangių drabužių ir vestuvinių suknelių dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sukurs specialią drabužių kolekciją „Jaguar“.

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės Justės Šataitės teigimu, tarpusavio bendradarbiavimo idėja kilo Monikai užsukus į bendrovės saloną išsirinkti automobilio. „Mas 924“ savininkė nedvejodama pasirinko prabangų juodos spalvos sedaną „Jaguar XE“, kuris naująją vairuotoją pasieks rudenį.

„Monika ieškojo automobilio, o mes – ambasadoriaus prekės ženklui. Renkantis automobilį, išsikalbėjome. Pažintis su Monika tapo puikaus „Inchcape Motors“ ir „Mas 924“ bendradarbiavimo pradžia. Pati Monika, spalvingas jos gyvenimo būdas, įspūdingi darbai, pasiūlytos idėjos harmoningai atitinka „Jaguar“ charakterį ir dizainą“, – sako J. Šataitė.

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės teigimu, bendradarbiavimas su „Mas 924“ neapsiribos vien prekės ženklo populiarinimu. Monikai kilo idėja sukurti „Jaguar“ vairuotojui skirtus drabužius, nepriklausomai nuo to, moteris tai ar vyras.

„Jau matau, kokia turi būti drabužių forma bei spalvos. Kadangi gyvensiu kartu su šiuo automobiliu, drabužius kursiu tarsi sau. Ir tai tikrai nebus nuobodu. „Mas 924“ ir „Jaguar“ vertybės – idealiai atitinka – mes tiesiog norime, kad klientas būtų laisvas: nevaržomai kurtų savo įvaizdį ir jaustųsi laimingas“, – sako stiliaus studijos „Mas 924“ savininkė.

Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė automobilį rinkosi jau seniai, tačiau pamačiusi „Jaguar XE“ apsisprendė akimirksniu. Anot jos, šis prabangus sedanas atrodo fantastiškai, alsuoja karališka elegancija ir britišku konservatyvumu. Aristokratiški automobilio bruožai tuo pat metu išduoda jo sportiškumą ir veržlumą. Tai automobilis, kuris slepia savyje solidumą.

Iš savojo „Jaguar“ Monika visų pirma tikisi praktiškumo. Jai jau buvo pabodę neturėti teisės vairuoti ir į darbą keliauti taksi. Tad kai tik gaus vairuotojo pažymėjimą, pirmiausia Monika „Jaguar XE“ vairuos Vilniaus gatvėmis. Paklausta, ar leis XE vairuoti savo vyrui, Monika juokiasi, kad tikrai taip.

„Man šis automobilis bus pirmasis, tad įspūdis ir prisiminimai liks visam gyvenimui. Žinodama tai, rinkausi automobilį labai atsakingai – skaičiau atsiliepimus internete, klausinėjau savo draugų, vyro nuomonės. Kol pati gyvai nepamačiau „Jaguar XE“, žinojau tik, kad tai prabangus ir puikiai valdomas sedanas. Tiesa, dar ir – ekonomiškas. Tačiau labiausiai man patiko jo „laukinė“ prigimtis. Šuoliuojantis jaguaras yra tikra elegancijos mašina“, – žavisi Monika.

Monikos nuotykius su „Jaguar XE“ galima sekti socialiniame tinkle Facebook, „Mas 924“ paskyroje.

www.auto-bild.lt