„RENAULT“ ĮMONIŲ GRUPĖ POPIEŽIUI PRANCIŠKUI PRISTATĖ IŠSKIRTINĘ „DACIA“

„Renault“ įmonių grupė popiežiui Pranciškui padovanojo specialiai popiežiaus susisiekimo poreikiams sukurtą „Dacia Duster“. Transporto priemonę Šventajam Tėvui pristatė Christophe Dridi, „Groupe Renault Romania“ generalinis direktorius, „Automobile Dacia SA“ generalinis direktorius ir Xavier Martinet, „Groupe Renault Italy“ generalinis direktorius, apsilankę popiežiaus rezidencijoje Vatikane.

„Renault“ įmonių grupė, dovanodama papamobilį, panaudojo visą savo, kaip automobilių gamintojos, patirtį, kad užtikrintų popiežiaus Pranciškaus susisiekimo poreikius. Transporto priemonę pertvarkė „Prototipų departamentas“ kartu su „Dacia“ specialių poreikių komanda, bendradarbiaudami su Rumunijos „Romturingia“. Modelis, kurio pagrindą sudaro „Dacia Duster“, yra 4,34 metrų ilgio ir 1,80 metrų pločio. Papamobilio išorė balta, vidaus interjeras – smėlio spalvos. Šiame, specialiai popiežiui pritaikytame automobilyje, yra 5 vietos, iš kurių 1 yra ypač patogi galinė sėdima vieta. Transporto priemonėje integruoti specialūs sprendimai, sukurti tam, kad automobilis būtų tinkamas naudoti Vatikano ir popiežiaus poreikiams: didelis stoglangis, nuimamas stiklinis antstatas, 30 mm. žemesnė nei įprasta prošvaisa, kad būtų lengviau įlipti į automobilį, vidiniai bei išoriniai atraminiai elementai.

„Šia dovana popiežiui „Renault“ įmonių grupė dar kartą pabrėžė savo tvirtą nuostatą, kad žmogus yra visų prioritetų centre“, – pareiškė Xavier Martinet, „Renault Italy“ generalinis direktorius.

 www.auto-bild.lt